Ana Sayfa      Eğitim Takvimi      Sertifika Programları      Makaleler      Eğitmenlerimiz       Referanslarımız      Haberler      Arama 

 Eğitim Takvimi

Sertifika Programları

Yöneticilik Becerileri Sertifika Programı
(64 Saat)
Satınalma Yönetimi Sertifika Programı
(28 Saat)
Ücret Hesap Pusulası (Bordrolama) Sertifika Programı
(3 gün)
Finansal Yönetim Uzmanlığı Sertifika Programı
(80 Saat)

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Yönetişimi Sistemleri
 Uzmanlık Programı

(80 Saat)

İleri Muhasebe, Bütçe ve Stratejik Maliyet Yönetimi Uzmanlık Programı

IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri
ISO9001 - 14001 - 22000

Lojistik, Tedarik Zinciri, Depo Ve Satınalma Yönetimi Sertifika Programı
(48 Saat)
Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanlığı Sertifika Programı
(64 Saat)

IRCA Onaylı Baş Tetkikçi Eğitimleri

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi 

ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi 

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO18001

ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi  

Lead Auditor Eğitimi
3 Gün

Kayıt No A12654

Katılımcılar için Notlar :

1          IRCA (IQA, UK) tarafından onaylanmamız için temel gereklilik; eğitim (teorik) ve eğitim sunumlarının en az 24 saat (en az 3 birbirini takip eden gün) ‘den oluşan üç günlük programın tamamına denetçi adaylarının (katılımcıların) katılmasıdır. Adayların; potansiyel denetçiler olarak kendi yeteneklerini/bilgilerini, eğitim süresince, sorgulama ve cevaplama becerilerini geliştirerek, eğitmenlere göstermeleri gerekmektedir.

2          Kurs süresince, eğitimlere tam katılım zorunludur ve katılımcıların dikkatini dağıtabilecek cep telefonları, çağrı cihazları vb. cihazların kullanılması yasaktır.

3          Bu eğitim kursuna katılmadan önce, IRCA’dan Çevre Yönetim Sistemleri Denetçileri olarak sertifika almak isteyen katılımcılar; aşağıdaki aşamaları başarıyla tamamlamalıdır:

IRCA/145: Denetçi/Baş Denetçi Eğitim Kursu veya alternatif olarak her ikisini de

 

IRCA/2001: ISO 9000 Serisi Standardlara ilişkin Temel (Bilinçlendirme) Kursu veya denkliği kabul edilmiş ve IRCA/2002: IRCA tarafından hazırlanmış sınavları içeren Denetim Becerileri Kursu

4          Etkin ve verimli bir eğitimin sağlanması için, kursun kendisi özel bölümlere yönelik farklı sürelere bölünmüş kısımlardan oluşmaktadır. Eğitim; planlı Zaman Çizelgesi ve Oturum/Seans Planlarına sıkı sıkıya bağlı şekilde gerçekleştirilmelidir.

5          Kurs’un tamamıyla anlaşılması için, katılımcıların; kursa katılmadan önce, ISO 14001:1996 serisi standard üzerinde çalışmaları gereklidir.

 

6          Adaylar, üç gün boyunca, sürekli olarak, eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir ve bu değerlendirme sonucunda başarılı olmalıdırlar. Bu sürekli değerlendirme sırasında, eğitim süresinin kurs konusu dışındaki faaliyetler için kullanılması dikkate alınacaktır ve kursun gerekliliklerinin sağlanmasında başarısız olunmasına neden olabilir.

7          Değerlendirmenin ikinci kısmı; iki saatlik bir yazılı eğitimi içerir. Başarı notu, 70’dir. Sınav sırasında, sadece ISO 14001 standardı, eğitim kurs notları, eğitim sırasında tutulan kişisel notlar ve bir sözlük kullanılabilir.

8          Kursun hem uygulamalı hem de yazılı kısmında başarılı adayların; bir denetçi olarak, IRCA kaydı için, eğitim gerekliliklerine ait yeterli bilgiye sahip oldukları kabul edilir.

9          Kayıtlı Denetçi / Baş Denetçi olarak başvurmak için, uygun pratik/uygulamalı denetimler gerçekleştirilmelidir. Bu husus, kurs sırasında açıklanacaktır. Katılımcılar, daha fazla bilgi için www.irca.org internet adresini ziyaret edebilirler.

 

EĞİTMENLERİMİZ

Didem Esen

Endüstri Mühendisliği yüksek öğreniminin üzerine yurtdışında tamamladığı yönetim sistemleri yüksek lisansı ve ardından yönetim danışmanlığı konusunda tamamladığı eğitime ilave olarak bugüne kadar yüksek kalibrasyonlu yönetim danışmanı olarak çeşitli sektörlerde hizmet vermiştir. Didem ESEN, bir çok kurumun ISO 9001-2000,ISO 14001 ve OHSAS 18001 sistem kurulumlarının hayata geçirilmesini re-organizasyon, Re-Engineering konuları da dahil olmak üzere verdiği hizmetlerde öğrenmeye ve öğretmeye devam etmiş ve etmektedir.

Uluslararası bağımsız denetim kuruluşları adına baş Denetçi olarak gerçekleştirdiği ISO 9001:2000, 14001:2004 ve OHSAS 18001:1999 denetimlerinin yanında bu alanlarda uluslararası onaylı IRCA onaylı eğitim kurumları adına birçok denetçi ve baş denetçi eğitimleri vermiştir.Yüksek enerji ve engin tecrübesini paylaştığı eğitim seanslarını her zaman beklentinin ve standardın üstünde gerçekleştiren ESEN EU tarafından long term expert olarak onaylanmıştır.Esen , 20 senelik iş hayatında gerek danışmanlık gerekse denetim sahasında farklı sektörlerde birçok ilke imza atmıştır.

Didem Bora

Didem BORA Kimya mühendisliği yüksek öğrenimi üzerine Uluslararası Yönetim Stratejileri konusunda yüksek lisans programını Fransa’da tamamlamıştır. Çeşitli sektörlerden birçok kuruma ISO 9001:2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 konularında sistem danışmanlığı vermiştir. Çeşitli belgelendirme firmaları adına 400’ü aşkın kurumun QMS ve EMS alanlarında belgelendirme denetimlerini gerçekleştirmiştir. Denetim deneyimlerini IRCA Onaylı KYS ve ÇYS denetçi-baş denetçi eğitimlerinde meslektaşları ile paylaşan BORA, EU tarafından long term expert olarak onaylanmıştır. Bugüne kadar 15 senelik iş hayatımda Kalite ve Çevre sistemleri konularında bir çok eğitim vermiştir.

Eğitim Bilgileri :

 1. Eğitim Bedeli İçerisine Dahil Olanlar
  Öğle yemeği, eğitim dokümanları, ikramlar, katılım sertifikası dahildir.

 2. Eğitim Rezervasyonu
  Aşağıdaki form ile ön kaydınız yapılmış olur. Formu doldurduktan sonra ön kaydınız yapılıp yapılmadığına dair bir e-mail gönderilir. Bu e-mail ile birlikte kesin kayıt formu ve ödeme bilgileri tarafınıza iletilir. Ödeme yapılmadan kesin kaydınız yapılmaz.

 3. İndirim Koşulları
  Aynı firmadan 3'ten fazla kişi katılımında %5

 4. Eğitim Ücreti
  3 Günlük eğitimin ücreti 350 Euro+KDV'dir.

 5. Eğitim Saatleri
  09.30-17.00

 6. Eğitim Yeri
  Koşuyolu / Kadıköy - İstanbul

 

Kesin kayıt yaptırmadan ve ödemeyi gerçekleştirmeden önce aşağıdaki formu doldurarak kontenjan hakkında bilgi alınız.

 

Kayıt Formu
  Adınız Soyadınız
  Şirket Adı
  E-Mail
  Telefon
  Katılımcı sayısı
  Kayıt Türü
  Eğitim Yeri
  Not : 
                              


Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Bozkurt Mah. Türkbey Sk. Şişli İstanbul 
Tel : 0 212 230 90 09               
 egitim@biymed.com.tr

Biymed © 2005-2013 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Email Listemiz | Paylaşım Grupları | Referanslarımız | İletişim
Güncel Eğitimler
Sertifika Programları
Paylaşım Forumu
Güncel Makaleler
Sektörel Makaleler
Genel Makaleler
Mühendislik Çözümleri
Eski Makaleler
Eğitimlerden Görüntüler
Dosya indir
Önemli Konular
Aktivite Bazlı Maliyetlendirme
Depo Yönetimi
Dış Ticaret / E-Ticaret
Finans Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetimi
İş Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kişisel Gelişim
Kurumsal Performans Yönetimi
Mali Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Pazarlama ve Satış Yönetimi
Proje Yönetimi
Risk Yönetimi
Satınalma Yönetimi
Süreç Yönetimi
Tedarik Zinciri Yönetimi
Teknik Eğitimler
Üretim Planlama
Yönetici Asistanlığı
Yöneticilik Becerileri