Yeni Eğitimler
Güncel Eğitimler
Sertifika Programları
Eğitimlerimizden Görüntüler
Ayın Fırsatı

Eğitimlerimiz

Konuyla ilgili Diğer Eğitimler

 

Ulaş D. ÇARDAK

 

Eğitmen ve Danışman

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitiminin ardından yine Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldu.

1994 yılından itibaren iş hayatında olan 1977 doğumlu, evli ve 3 çocuk babası Ulaş Deniz, hizmet sektörü ile başlayan çalışma hayatına 1997 yılından itibaren sigorta-finans sektörüne geçerek devam etti.

Cine5 - Halk Sigorta T.A.Ş - American Life Hayat A.Ş - Yapı Kredi Sigorta A.Ş. - Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş’de görev aldı. Bu süreç içerisinde Müşteri Hizmetleri, Pazarlama, Stratejik Pazarlama, Satış, Teknik Sigortacılık, Çoklu İletişim Kanalları Yönetimi, Raporlama Yönetimi bölümlerinde sorumlu olarak çalıştı. 2007 yılında edindiği tecrübe ve birikimle kendi e-ticaret sitesi ve ekibini kurarak niş bir piyasada iki yılı aşkın bir sürede faaliyet gösterdi. Daha sonra 2008 yılında gelişmelerle birlikte önemli bir Marketing firmasında Bilgi İşlem ve Operasyon Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. 2010 yılında kozmetik sektöründe lider bir firmanın yeni kurulan Network Marketing şirketinin kuruluşu ve sistemin yapılandırılması görevini Genel Müdür Yrd. ve Danışman unvanları ile sonuçlandırdı. Bugün aktif olarak Eğitmenliğe devam ediyor ayrıca yeni nesil E-Ticaret veya alt yapısı hazırlayan ve uygulayan firmalara da danışmanlık yapıyor.

Çalıştığı şirketlerde birçok eğitime hem öğrenen hem de öğreten pozisyonunda katıldı. Şimdi bir çok farklı eğitim kurumunda proje bazlı, bağımsız olarak Bireysel ve Kurumsal “Bilgisayar İşletmenliği , MS Office , İleri MS Office , E-Ticaret , Girişimcilik, Kariyer ve Mülakat, İnternet, İnteraktif Pazarlama, IBM Lotus Symphony, Visio eğitimleri vermektedir.

Uzmanlık alanlarındaki eğitimlerini; Bankalardan, Özel Sektör Şirketlerine, Üretim Firmalarından, Üniversitelere, Satış Firmalarından, Mühendislere, Kamu Kuruluşlarından, Çeşitli Kademedeki Yöneticilere kadar geniş bir yelpazede sunmaktadır.

Bireysel olarak da özellikle yeni kurulan yapılardaki şirketlere ve E-Ticaret yazılımı hazırlayan bazı kurumsal firmalara E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu çalışmalar ile birlikte kendi kurduğu ve yapılandırdığı web sitelerinin yönetimini de eş zamanlı olarak sürdürmektedir.

Ayrıca 10 yıldır yarı profesyonel olarak klavye çalmaktadır. Bugüne kadar bir çok farklı mekanda sahne almıştır. İmkan ve zaman olduğunda sahne ve müzik organizasyonlarıyla da uğraşmaktadır.

 

Bilgi Formu

Yöneticilik ve Yönetim Becerileri Eğitimi

Bu eğitime ait fotoğraflar


Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Eğitim Takvimi   |   Eğitimler   |   Sertifika programları   |   iletişim


BiYMED Eğitim ve Danışmanlık

Bozkurt Mah. Türkbey Sok. Şişli İstanbul
Tel : 0 212 230 90 09    www.biymed.com.tr   egitim@biymed.com

Biymed © 2005-2014 Tüm hakları saklıdır.