Almila DALKILIÇ

Almila DALKILIÇ

Almila DALKILIÇ

İstanbul’da doğdu. 1993 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ‘Sahne Görüntü Ana Sanat Dalı Tiyatro Dekor Kostüm’ bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında London School of Publıc Relatıons’dan ‘An İntegrated Approach to PR Certificate’ almıştır.

Uki, Beymen, Home Store gibi firmalarda Dekoratör olarak çalışmıştır.

TGRT, İstanbul FM, Medya FM, MTV’de toplamda 8 yıl Program Yapımcılığı ve Sunuculuk yapmıştır.(Canlı yayın)

MEB Bakanlığı onaylı Haber Spikerliği ve Sunuculuk sertifikasına sahiptir.

Logo Şirketler Grubu, Çanakcılar Şirketler Grubu, Spotek ve TGRT’de Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapmıştır.
Müziğe, Üniversite yıllarında katıldığı yarışmalarda dereceler ve birincilikler alarak başlamış, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiş ve canlı yarışma performansıyla hem bateri çalıp hem de solo bir şarkıyı seslendirerek

" En iyi Enstrümantalist" ödülünü alarak Türkiye'nin ilk ve tek Ödüllü Bayan Bateristi unvanını kazanmıştır.

Speaker olarak katıldığı zirve ve organizasyonlarda sunumlarına ek olarak Bateri Show da yapmaktadır.

TRT Ses Sınavında 2.lik, TRTAltın Anten’de Mansiyon kazanmıştır. ATV’de Gani Müjde’nin ekibinde her hafta yayınlanan bir stand up show programı yayınında bir sezon boyunca baterist olarak görev almıştır.( Canlı yayın ) Eurovision Türkiye Jüriliği yapmıştır. Daha sonra müzik çalışmalarına konser ve reklam müzikleri ( jingle ) solistliği ile devam etmiştir. Pek çok reklam müziği seslendirmiş olup jingleları tüm radyolarda yer almıştır. (Yataş, Maggi, İstanbul FM, Sandy, Loreal, Çardak, Laressa, Şifa Hastanesi, Logo Collection, Mercedes Benz vb…)

Ak Parti Siyaset Akademisi’nde Milletvekili adaylarına vermiş olduğu eğitimler sebebiyle o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, Kadıköy Belediyesi’nde ve Sağlık Polikliniği’nde vermiş olduğu eğitimlerden dolayı Belediye Başkanı Selami Öztürk’den Teşekkür Belgeleri almıştır. Bir yıl boyunca sözleşmeli olarak Kadıköy Belediye Başkanı Av.Selami Öztürk’ün İletişim Danışmanlığını yapmış, Kadıköy Belediyesi personeline İletişim Teknikleri eğitimler vermiştir.

Uzmanlık konuları;

Müthiş Sunum Teknikleri, Hitabet Sanatı, Doğru İletişim Sırları, Başarı ile Motivasyon Motivasyon ile Başarı, Öfke Yönetimi, Brief teknikleri, İş Adabı, Antagonist İkna, Şapka çıkarttıran Müşteri Hizmetleri, Halkla ilişkiler, Güzel Konuşma ve Diksiyon, Beden Dili, Ekip çalışması, Takım ruhu ve Takımdaşlık, Liderlik, Karizma, Zirve yapan Motivasyon, Eureka, Sunum hakkında hiç Bilinmeyenler, Telefonda İletişim, İmajınız Siz siniz, Özgüven, Zor insanlarla Kolay İletişim, Zaman ve Stres Yönetimi, Ritim ve Ses Atölyesi, Yöneticilik ve Yönetme Sanatı, Eğiticinin Eğitimi, Siyasilere özel seçim kazandıran tüyolar, Aile içi İletişim, Müşteri ile doğru İletişim teknikleri, Kurumsal İtibar Yönetimi, vb.olup Türkiye’de Protokol eğitimi veren beş hocadan biridir.

Verdiği Eğitimler

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi

Temel Satın Alma Eğitimidir.

ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir.

Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir.