Banu Çağlayan


Biymed Eğitim

Banu Çağlayan
Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olan Çağlayan, önemli kurumsal firmaların insan kaynakları ve yönetim süreçlerinde aktif olarak çalışmıştır.
İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık sertifikasına sahip Çağlayan; tekstil/mağazacılık, bankacılık, hızlı tüketim, gıda ve aydınlatma sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda İşe Alım ve Yerleştirme, Eğitim ve Gelişim, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Personel Yönetimi ve Bordrolama, Ücret Yönetimi süreçlerinde çalışmış ve en son İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır. Eros Çamaşırları A.Ş., Esbank T.A.Ş., Info Holding A.Ş., ETİ Şirketler Grubu, Innova Aydınlatma Mimarlık profesyonel olarak çalıştığı firmalardır.
Kurumsallaşma sürecinde yönetim ve insan kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesi; İnsan Kaynakları uygulamalarında proje çalışmaları, kurumsal prosedur oluşturma ve revize edilmesi, insan kaynakları süreç iyileştirme çalışmaları, Şirket içi el kitapçıkları hazırlama, idari yönetim, İnsan Kaynakları raporlama sisteminin ERP entegrasyonu sağlanması konusunda çalışmaları olmuştur.
İnsan Kaynakları Uygulama Bilgi Sistemi, Eğitim Yönetimi Bilgi Sistemi, Kurum İş Analizi ve Değerlendirme, Kurumsal Yetkinlikler, Yetkinlik Yönetimi, Kurumsal Yönetim Çözümleri, Çalışan Motivasyonu, Ödül ve Öneri Sistemi çalıştığı projelerdendir.
Banu Çağlayan; İnsan Kaynakları ve Eğitim Yönetimi, Stratejik Yönetim Süreci, İş Geliştirme, Yetkinlik Yönetimi ve Değerlendirme, Kişisel Gelişim, Kuruma Özel Yönetim programları ana başlıklarında eğitimler vermiştir.
Çağlayan, 2007 yılından bu yana Yönetim & İnsan Kaynakları Danışmanı ve Eğitmen olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Eğitimli ve kendini sürekli geliştiren; işini seven; aidiyet duygusuna sahip; GÜLÜMSEYEN ve MUTLU çalışanlar, iş hayatında hedefi olmuştur.
İstanbul doğumlu olan Banu Çağlayan evli ve 2 çocuk sahibidir.

Verdiği Eğitimler


DİĞER EĞİTİMLER

Tavsiye eğitim başlıkları

Depo ve Stok Yönetimi

Depo ve Stok Yönetimi hakkında genel bilgiler

Yöneticilik ve Liderlik Becerileri

Yöneticilik, yönetim becerileri ve liderlik eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın

Satın Alma Eğitimi, Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri

Satın alma bölümü çalışanları için satın alma eğitimleri, temel satın alma eğitimi, ileri derece satınalma yönetimi ve stratejik satınalma yönetimi eğitimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Finansçı Olmayanlar için Finans

Finans konusunda bilgi sahibi olmayanlar için temel finans becerileri eğitimi için tıklayın

Yöneticiler için Müzakere Teknikleri

Satınalma, Satış yöneticileri için müzakere teknikleri eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Mülakat teknikleri eğitimi hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Eğitimlerden görüntüler

FOTOĞRAFLAR