Metin ÇAVUŞLAR

Metin ÇAVUŞLAR

ODTÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden 1981 yılında mezun olan ÇAVUŞLAR sırasıyla, Işıklar Holding-Genta A.Ş., Otoyol A.Ş., İzdaş Dış Ticaret A.Ş. ve Degere A.Ş.’de satınalma, dış ticaret ve lojistik, malzeme tedarik yönetimi ve depolama alanlarında sektör sorumlusu ve profesyonel yönetici olarak çalıştı.

Çavuşlar daha sonra, BDT ve Doğu Avrupa ülkelerine ve Türki Cumhuriyetlere yönelik olarak danışmanlık yapmaya başladı. Halen farklı alanlarda hizmet veren çok sayıda firmaya; depo yönetimi, depolama sistemleri ve kurulumu, depo sistemleri ve projelendirmesi, lojistik planlama, lojistik firmalarına süreç tasarımları, lojistik firmalarına maliyet düşürme programları hazırlama ve lojistik ihaleleri, lojistik ve toplam kalite, satın alma, malzeme tedarik yönetimi, ürün dağıtımı ve yönetimi konularında danışmanlık yapmakta olan Metin Çavuşlar, çeşitli tekstil firmalarına da maliyet, satış geliştirme, lojistik proje danışmanlığı ve benzeri çalışmalar yapmaktadır.

Uzmanlık alanları ile ilgili gazete ve dergilerde makaleleri yayımlanan Çavuşlar, ayrıca Dünya Grubu’nun MM Türkiye Endüstri Dergisi’ne lojistik, depolama ve toplam kalite konularıyla ilgili yayın danışmanlığı da yapmaktadır. Çavuşlar’ın eğitim verdiği konularla ilgili kitap-not çalışmaları da bulunmaktadır.

Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri adına çeşitli konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Verdiği Eğitimler

İletişim Formu
Mesajınız Gönderilmiştir. Teşekkürler
Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi

Temel Satın Alma Eğitimidir.

ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir.

Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir.