Suphi AKAR


Biymed Eğitim

Suphi AKAR

1951 yılında İzmir de doğan Suphi Akar, Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler fakültesi Ekonomi ve Maliye bölümünde tamamladı ve 1975 yılında mezun oldu.

Aynı yıl Bakanlık Müfettişliğine atandı ve 1984 yılında Başmüfettiş ünvanı ile özel sektöre geçti. Ciba Giegy’de Financial Controller, Çukurova Holding’de Mali Genel Müdür Yardımcısı, UM Denizcilik’de Mali Koordinatör, YKM’de Mali Koordinatör, Ekinciler Holding’de Genel Müdür Yardımcısı, Bahçeşehir Emlakbank projesinde Genel Müdür olarak görev yaptı.

1999 yılında emekli olduktan sonra, bilgi ve birikimlerini, yüzlerce seminer ve kurumsal eğitim çerçevesinde katılımcılar ile paylaşan Suphi Akar, büyük gruplarda yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

İşletme yönetimi, üst yönetim raporlamaları ve yönetim muhasebesi, genel muhasebe, bütçe ve iç denetim sistemlerinin kurulması ve raporlanması, UFRS raporlamaları, mali analiz ve süreç yönetimi uzmanlık alanlarıdır.

Halen Doğuş Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışan Suphi Akar, İngilizce bilmektedir, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Biymed Eğitim ve Danışmanlık Bünyesinde Verdiği Eğitimler


DİĞER EĞİTİMLER

Tavsiye eğitim başlıkları

Depo ve Stok Yönetimi

Depo ve Stok Yönetimi hakkında genel bilgiler

Yöneticilik ve Liderlik Becerileri

Yöneticilik, yönetim becerileri ve liderlik eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın

Satın Alma Eğitimi, Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri

Satın alma bölümü çalışanları için satın alma eğitimleri, temel satın alma eğitimi, ileri derece satınalma yönetimi ve stratejik satınalma yönetimi eğitimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Finansçı Olmayanlar için Finans

Finans konusunda bilgi sahibi olmayanlar için temel finans becerileri eğitimi için tıklayın

Yöneticiler için Müzakere Teknikleri

Satınalma, Satış yöneticileri için müzakere teknikleri eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Mülakat teknikleri eğitimi hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Eğitimlerden görüntüler

FOTOĞRAFLAR