Ana Sayfa      Eğitim Takvimi      Sertifika Programları      Makaleler      Eğitmenlerimiz       Referanslarımız      Haberler      Arama 

ERP Konu Başlıkları

Finans

Dağıtım

Üretim

İnsan Kaynakları Yönetimi

Referanslar

 

Daha Fazla Bilgi Talebi

Dağıtım modülleri

"Login Dağıtım modülleri kendi içlerinde ve diğer modüller ile eşzamanlı ve entegre çalışarak müşterilerden tedarikçilere kadar uzanan bu satış-satınalma-stok-ithalat-ihracat süreçlerini tüm işlemler, süreçler ve ilişkiler bazında yönetir. Finans ve üretim ile birebir ilişkilidir.

Müşterilerden alınan siparişler ve bu siparişlerin karşılanabilmesi amacı ile gerçekleştirilen satınalma faliyetleri ve bu iki süreç arası üretim, depolama, taşıma, ithalat ve ihracat işlemlerinin, etkin bir şekilde planlanması ve yönetimi hiç kuşkusuz çok önemlidir. Müşterilerden başlayarak Tedarikçilere kadar uzanan bu tedarik zincirinin etkin bir şekilde planlaması ve yönetimi bütün bu faliyetlerin birbirleri ile entegre olduğu sistemler ile mümkündür.

Günümüzde satışın lokomotif birim hailene gelmesi satışın tüm detayları ile hızla yönetilebilmesi kuruluşların gücünü arttırmaktadır. Stok eritme aktiviteleri, müşteri grupları - bölgeler - ürün grupları-vb çeşitli kriterler bazında farklı politikaların rahatlıkla ve hızla uygulanabiliyor olması; hatta hırçın rekabet sebebi ile yalınızca 3-5 gün geçerli olacak fiyat listesi düzenlemeleri gibi operasyonel olarak kapsamlı işlerin hemen gerçekleştirilebilmesi kritik derecede önem taşımaktadır.

Satış ve Satın almanın girenler-çıkanlar bağlamında kuruluşun kritik departmanlar olması sebebi ile gelişmiş yetki ve onay mekanizmalarının sistem içinde otomasyon ile gerçekleşmesi, oprasyonel olarak zaman kaybına yol açmaması da yine kritiktir.

Coğrafi olarak farklı bölgelerde bulunan fabrika, tedarikçi firma ve dağıtım merkezlerinin aynı binadaymışlar gibi gözlemlenebiliyor olmaları da yine yönetim açısından önem taşımaktadır. Tüm şartlar göz önüne alındığında
Login ERP Yaklaşımı kaçınılmazdır.

 


Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Bozkurt Mah. Türkbey Sk. Şişli İstanbul 
Tel : 0 212 230 90 09               
 egitim@biymed.com.tr

Biymed © 2005-2013 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Email Listemiz | Paylaşım Grupları | Referanslarımız | İletişim
Güncel Eğitimler
Sertifika Programları
Paylaşım Forumu
Güncel Makaleler
Sektörel Makaleler
Genel Makaleler
Mühendislik Çözümleri
Eski Makaleler
Eğitimlerden Görüntüler
Dosya indir
Önemli Konular
Aktivite Bazlı Maliyetlendirme
Depo Yönetimi
Dış Ticaret / E-Ticaret
Finans Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetimi
İş Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kişisel Gelişim
Kurumsal Performans Yönetimi
Mali Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Pazarlama ve Satış Yönetimi
Proje Yönetimi
Risk Yönetimi
Satınalma Yönetimi
Süreç Yönetimi
Tedarik Zinciri Yönetimi
Teknik Eğitimler
Üretim Planlama
Yönetici Asistanlığı
Yöneticilik Becerileri