Ana Sayfa      Eğitim Takvimi      Sertifika Programları      Makaleler      Eğitmenlerimiz       Referanslarımız      Haberler      Arama 

ERP Konu Başlıkları

Finans

Dağıtım

Üretim

İnsan Kaynakları Yönetimi

Referanslar

 

Daha Fazla Bilgi Talebi

Üretim Yönetimi

Günümüzün hırçın rekabet koşullarında artan müşteri beklentilerini “doğru zamanda, doğru ürünle, maksimum kalitede ve minimum maliyetle” karşılamak istisnasız her kuruluşun hedefidir.

Üretimin kendi içinde olduça kesin bir disiplini varken, kuruluşun diğer birimleri tarafından ölçümlenebilir ve ölçeklenebilir olması, amacı kar etmek olan tüm kuruluşlar için hedeflenen bir konu olsa da finans- muhasebe disiplini ile üretimin disiplerinin farklı olması, kuruluşlardaki en zor raporlama konularından birinin oluşmasına sebep olmaktadır.

Login Üretim modülleri, üretim anlamında tüm gereksinimleri karşılar ve planlama ve gözlemede ileri düzey olanaklar tanırken, aynı zamanda finansal bakış açısı ile de izlenebilir ve raporlanabilir olması yönetim ve karar mekanizmalarında “doğru zamanda, doğru karar” için gerekli alt yapıyı oluşturmaktadır.

Login Üretim modülleri, dağıtım modülleri ile birebir entegrasonu ve tüm çözümlerimizin içinde yer alan “kalite yönetimi alanları” sayesinde kuruluşlarda üretimdeki kalite politikalarının takibi ve izlemesine olanak tanımakta, malzemelerin girişlerinden çıkışlarına kadar maksimum izlenebilirlik ve yönetilebilirlikte kalite kontrol akışları ve onay mekanizmaları oluşturmaktadır.

Login Üretim modülleri farklı üretim süreçlerini kapsayan kontrol ve planlama yeteneklerine sahiptir. Login Da ğıtım Modüllerinin, sipariş işlemleri, satınalma yönetimi, tedarikçi yönetimi, stok kontrol, depo yönetimi fonksiyonları, Login Üretim modülleri ile entegre çalışarak organizasyonun verimliliğini ve veri bütünlüğünü sağlamaktadır.
 


Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Bozkurt Mah. Türkbey Sk. Şişli İstanbul 
Tel : 0 212 230 90 09               
 egitim@biymed.com.tr

Biymed © 2005-2013 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Email Listemiz | Paylaşım Grupları | Referanslarımız | İletişim
Güncel Eğitimler
Sertifika Programları
Paylaşım Forumu
Güncel Makaleler
Sektörel Makaleler
Genel Makaleler
Mühendislik Çözümleri
Eski Makaleler
Eğitimlerden Görüntüler
Dosya indir
Önemli Konular
Aktivite Bazlı Maliyetlendirme
Depo Yönetimi
Dış Ticaret / E-Ticaret
Finans Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetimi
İş Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kişisel Gelişim
Kurumsal Performans Yönetimi
Mali Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Pazarlama ve Satış Yönetimi
Proje Yönetimi
Risk Yönetimi
Satınalma Yönetimi
Süreç Yönetimi
Tedarik Zinciri Yönetimi
Teknik Eğitimler
Üretim Planlama
Yönetici Asistanlığı
Yöneticilik Becerileri