X
Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa » PAYLAŞIM PLATFORMU » Fikirlerimiz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi?
  Yardım Yardım  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi?

Cevap Yaz Cevap Yaz   Yeni Konu Cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
MELDAKV Açılır Kutu Gör
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Durum: Offline
Puanlar: 1951
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MELDAKV Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Başlık: Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi?
    Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 15:44

Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi cevaplarınızı bekliyorum?

http://www.meldavardar.blogspot.com/

http://yasamvekariyer.azbuz.com/index.jsp
Başa dön
Sponsorlar

Başa dön
Belgin Aksoy Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 2937
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Belgin Aksoy Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 15:46
%30 dış güzellik %70 iç güzellik LOL
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 15:47
Bence iç güzelllik önemli
Başa dön
HALİTNÇR Açılır Kutu Gör
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Puanlar: 628
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı HALİTNÇR Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 16:03
BENCE İNSANIN İÇİ GÜZEL OLDUĞUNDA ZATEN O GÜZELLİĞİ DIŞINADA VURACAKTIR.
SAYGI GÖRMEK İSTİYORSAN SAYGI GÖSTERMELİSİN..   
Başa dön
Engin Çağlayan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 3308
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Engin Çağlayan Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 17:19

Başlarda dış güzellik LOL
İlerleyen saaatlerde(günlerde,aylarda,mevsimlerde ve yıllarda) iç güzellik Wink

Aşk insanı bazen tanrı da yapar,böcek de...

Başa dön
nurskin Açılır Kutu Gör
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Puanlar: 525
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurskin Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 19:52

Kişi hangisini talep ediyorsa, o önemli.
Nitelikli ve uzun vadeli iletişimde iç güzellik daha önemli tabi :)
Başa dön
Yasmener Açılır Kutu Gör
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Puanlar: 640
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yasmener Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 02.Mart.2009 saat 23:34
uzun vadeli ve ciddi anlamda bir ilişkiye baktığınızda iç guzelliktir önemli olan. Birde şöyle bakalım insan ne kadar dış guzelliğe sahip olursa olsun uzun vadede bunun kalıcılık garantisini veremez. Yani bir kaza yada başka bir şey dış guzelliği alıp göturur. Birde insanın iç guzelliği gözleriyle zaten dışarıya vurur.Smile
YASEMİN EROĞLU
Başa dön
safakbosati Açılır Kutu Gör
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Puanlar: 1148
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı safakbosati Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 03.Mart.2009 saat 09:47
gençlikte dış, yaşlılıkta iç güzellik.

Tecrübe, istediğinizi elde edemediğinizde kazandıklarınızdır....
Başa dön
Fazilet Açılır Kutu Gör
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Puanlar: 531
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fazilet Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 03.Mart.2009 saat 09:55

Elbetteki iç güzelliktir önemli olan..Dış Güzellik geçtiğinde o insanın kalbiyle başbaşasınız..Ama şöylede bi gerçek var genelde dış güzelliğe bakılır..Bu dünyanın her yerinde böyle..Güzelliğin dışa yansıdığıda bence bilimsellik kazanmış bi bilgi değil ne melek yüzlü şeytanlar var:))

Başa dön
ebru kibar Açılır Kutu Gör
Yardımcı Moderatör
Yardımcı Moderatör

Puanlar: 1236
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ebru kibar Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 03.Mart.2009 saat 16:41
''Güzelliğin dışa yansıdığıda bence bilimsellik kazanmış bi bilgi değil ne melek yüzlü şeytanlar var:))''

Fazilet hanıma katılıyorum bu konuda. ayrıca herkes iç güzellik der ama dış güzelliğe bakarlar.
Nasıl sevmezsin eşitliği yürürken düşen çoraplarını aynı hizaya getirmek için annen değil miydi önünde diz çöken.
Başa dön
deryaayhan Açılır Kutu Gör
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Puanlar: 152
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deryaayhan Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 08.Mayıs.2009 saat 12:40

tabiki iç güzellik...

dış güzellik bi yere kadar çünkü.

Düzenleyen deryaayhan - 08.Mayıs.2009 saat 12:41
Başa dön
meredithgrey Açılır Kutu Gör
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Puanlar: 4077
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı meredithgrey Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 08.Mayıs.2009 saat 13:34

Açıkçası dış güzellik önemli değildir diyen arkadaşları pek samimi bulmuyorum ben, çünkü insanlar ilk olarak birbirlerinin dış görünüşünden etkilenirler..

İç güzellik de çok önemlidir tabii, dünyanın en güzel kadını veya en yakışıklı erkeği olmuş, karakteri düzgün değilse zaten öyle birisiyle yapamayız.. Hem içi hem dışı güzel olsun isterim ben... :)

“ Yüreğinin götürdüğü yere git.. ”
Başa dön
muratselam Açılır Kutu Gör
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Puanlar: 233
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı muratselam Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 08.Mayıs.2009 saat 13:53
güzellik kavramı hangi kelimlerin yerine kullanıldığına bağlı
Bir kitap bastan yazilabilir ama hayat asla.
Başa dön
nonegame Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 3
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nonegame Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 08.Mayıs.2009 saat 15:37
Madem insanın iç güzelliği dış güzelliğine yansıyor. O zaman dış güzellik diyorum. Nasıl olsa içide güzeldir. Eğer böle bişey yoksa o zaman dışını bilmeyen içini hiç bilemez  düşüncesi ile yine dış güzelliği seçerdim.
Başa dön
Bunları da inceleyiniz ...
TÜRKÇE SÖZLEŞME ÖRNEKLERİ Depo ve Stok Yönetimi
ÜCRETSİZ PROGRAMLAR MS project ile Proje Yönetimi ve planlama
Karne Ortalaması Hesaplama Programı Satın Alma yönetimi ve Teknikleri Eğitimi
Bilgisayar ve internet için gerekli programlar Yöneticilik ve Yönetim Becerileri
Bu sitelerden alışveriş yapabilirsiniz Süreç Yönetimi
Teşekkür Mektubu Örneği İşletme Bütçeleri ve Bütçe Kontrol Teknikleri
ISO9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ NASIL ALINIR Mali Tablolar Analizi Eğitimi
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>

Foruma Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.AkilveZeka.com www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com/forum.php www.MuhendislikOkulu.com

Forum Konuları

Flash