X
Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa » İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ » insan kaynakları yönetimi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İnsan Kaynakları ile İlgili Tez Konusu Yardımı
  Yardım Yardım  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

İnsan Kaynakları ile İlgili Tez Konusu Yardımı

Cevap Yaz Cevap Yaz   Yeni Konu Cevap Yaz
Yazar
munevvers Açılır Kutu Gör
Aktif Üye
Aktif Üye

Durum: Offline
Puanlar: 5
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı munevvers Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Başlık: İnsan Kaynakları ile İlgili Tez Konusu Yardımı
    Gönderildi: 30.Eylül.2009 saat 21:37
Merhaba,

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Tezimi insan kaynakları ile ilgili ve endüstri mühendisliği araçlarını (Yöneylem Araştırması, İstatistik, Bilişim Teknolojileri...vs) kullanabileceğim bir konuda yapmak istiyorum.

Önerilerde bulunursanız çok sevinirim.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler...
Başa dön
Sponsorlar

Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 09.Şubat.2012 saat 11:35

Merhaba arkadaşlar ;

Turizm ve otel işletmeciliği son sınıf öğrencisiyim. Tezimi " Klasik örgüt kurumu ve insan kaynakları yönetimi" ile ilgili kullanabileceğim konulardan oluşturmak istiyorum...

İlgilenenlere şimdiden çok teşekkürler...
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 28.Şubat.2012 saat 13:59
merhabalar...

psikoloji ve insan kaynaklarını bir arada işleyebileceğim bir araştırma konusunda da yardım edenleriniz olursa ne mutlu bana...

twitter
 @ezgikati

Başa dön
ümran Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ümran Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 06.Mart.2012 saat 19:43
merhaba insan kaynakları ile ilgili tez yapmayı dişünüyoruz ama ana konuları bir türlü olusturamaktık yardımcı olur musunuz
Başa dön
Bunları da inceleyiniz ...
TÜRKÇE SÖZLEŞME ÖRNEKLERİ Depo ve Stok Yönetimi
ÜCRETSİZ PROGRAMLAR MS project ile Proje Yönetimi ve planlama
Karne Ortalaması Hesaplama Programı Satın Alma yönetimi ve Teknikleri Eğitimi
Bilgisayar ve internet için gerekli programlar Yöneticilik ve Yönetim Becerileri
Bu sitelerden alışveriş yapabilirsiniz Süreç Yönetimi
Teşekkür Mektubu Örneği İşletme Bütçeleri ve Bütçe Kontrol Teknikleri
ISO9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ NASIL ALINIR Mali Tablolar Analizi Eğitimi
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Foruma Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.AkilveZeka.com www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com/forum.php www.MuhendislikOkulu.com

Forum Konuları

Flash