X
Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa » PAYLAŞIM PLATFORMU » Bunları Biliyor musunuz?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - içinde "e" harfi olmayan kitap
  Yardım Yardım  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

içinde "e" harfi olmayan kitap

Cevap Yaz Cevap Yaz   Yeni Konu Cevap Yaz
Yazar
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Başlık: içinde "e" harfi olmayan kitap
    Gönderildi: 30.Ekim.2009 saat 17:15

İçinde hiç e harfi bulunmayan bir kitap vardır, adı nedir, kim yazmıştır ? (Türk yazar)(Sadece kapağında e harfi vardır)
Başa dön
Sponsorlar

Başa dön
safakbosati Açılır Kutu Gör
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Durum: Offline
Puanlar: 1148
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı safakbosati Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 30.Ekim.2009 saat 17:20
Ünlü Fransız yazar Georges Perec'in hiç 'e' harfi kullanmadan yazdığı "La Disparition" (Kayboluş) adlı romanı, hiç 'e' harfi kullanılmadan Türkçe'ye çevrildi. Cemal Yardımcı'nın çevirisi Ayrıntı Yayınları’nın 400. kitabı olarak yayımlandı. 57 bin 2 sözcük, 370 bin 430 harf bulunan "Kayboluş"ta hiç "e" yok.

Tecrübe, istediğinizi elde edemediğinizde kazandıklarınızdır....
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 30.Ekim.2009 saat 18:54
Orjinalini yazan: safakbosati safakbosati yazdı:

Ünlü Fransız yazar Georges Perec'in hiç 'e' harfi kullanmadan yazdığı "La Disparition" (Kayboluş) adlı romanı, hiç 'e' harfi kullanılmadan Türkçe'ye çevrildi. Cemal Yardımcı'nın çevirisi Ayrıntı Yayınları’nın 400. kitabı olarak yayımlandı. 57 bin 2 sözcük, 370 bin 430 harf bulunan "Kayboluş"ta hiç "e" yok.

Georges Perec'in romanı Türkçe'ye çevrilmiştir.Bir Türk yazar tarafından hiç "e" harfi kullanılmadan yazılan bir aşk romanı vardır.Sorulan, Türk yazar tarafından yazılmış olan romandır
Başa dön
AuRoRa_7 Açılır Kutu Gör
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Durum: Offline
Puanlar: 504
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı AuRoRa_7 Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 30.Ekim.2009 saat 23:40
Türk romanı bulamadım ama onu ararken pek çok kitap buldum okumayı istediğim:))
bu yüzden teşekkürler..Smile
tabii cevabı da bekliyorum..
"Tanrım paran yoksa biz verelim
Kendine bir saat al
En iyisinden
Bir daha zamanı şaşırma
Vakitli vakitsiz öldürme bizi.."
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 30.Ekim.2009 saat 23:58
sevgili balauz madem sorunun cevabını biliyordunuz bize niçin sordunuz?
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 31.Ekim.2009 saat 01:32
Orjinalini yazan: aylakmadam aylakmadam yazdı:

sevgili balauz madem sorunun cevabını biliyordunuz bize niçin sordunuz? [IMG]smileys/smiley14.gif" align="middle" />

Sevgili aylak,siz böyle bir soru sorasınız diye...
Hem söyle bakiim,siz hiç sığ denizlerde boğuldunuz mu?
Ben duyarsız insanlara çok kereler şiir sundum,duyarsızlıklarını 1 adım bile aşamadılar.Gönderirsen foruma bu şiiri,okuruz hep birlikte
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 31.Ekim.2009 saat 16:37

Sevgili Balauz, tabii ki paylaşırım bu şiiri sizlerle de...
Başa dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir

Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Gönderildi: 18.Kasım.2009 saat 19:08
İçinde "e" harfi kullanılmadan, bir Türk yazar tarafından yazılan romanın adı "e'siz potkal"dır.Ersin Tezcan tarafından yazılmış bir aşk romanıdır.

POTKAL:Kaza ya da başka bir olayı karadakilere bildirmek için gemilerden denize salınan içinde mektup olan şişe.
Başa dön
Bunları da inceleyiniz ...
TÜRKÇE SÖZLEŞME ÖRNEKLERİ Depo ve Stok Yönetimi
ÜCRETSİZ PROGRAMLAR MS project ile Proje Yönetimi ve planlama
Karne Ortalaması Hesaplama Programı Satın Alma yönetimi ve Teknikleri Eğitimi
Bilgisayar ve internet için gerekli programlar Yöneticilik ve Yönetim Becerileri
Bu sitelerden alışveriş yapabilirsiniz Süreç Yönetimi
Teşekkür Mektubu Örneği İşletme Bütçeleri ve Bütçe Kontrol Teknikleri
ISO9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ NASIL ALINIR Mali Tablolar Analizi Eğitimi
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Foruma Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.AkilveZeka.com www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com/forum.php www.MuhendislikOkulu.com

Forum Konuları

Flash