X
Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa » HER TELDEN » Genel Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kredi komisyonlarının ödenmesi
  Yardım Yardım  Forum Araması   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

Kredi komisyonlarının ödenmesi

Cevap Yaz Cevap Yaz   Yeni Konu Cevap Yaz
Yazar
Orhan Açılır Kutu Gör
En Aktif Kıdemli Üye
En Aktif Kıdemli Üye

Durum: Offline
Puanlar: 29
Süreç Yönetimi Eğitimi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Orhan Alıntı  Cevap YazCevap Mesajın Direkt Linki Başlık: Kredi komisyonlarının ödenmesi
    Gönderildi: 12.Aralık.2012 saat 11:05
Merhabalar ,

Bankaların aldıkları komisyonlarla ilgili habertürkte bir yargıtay kararı var. O zaman yapılandırma komisyonlarıda mı ödenmeyecek ? Konuyla ilgili başka bilgisi olan var mı *

Deniz ÇİÇEK/ANKARA
Tüketiciler ve bankalar, krediler nedeniyle alınan komisyon ve ücretler nedeniyle karşı karşıya gelirken, konuya yönelik son karar Yargıtay'dan geldi. Yargıtay, çektiği kredi nedeniyle ödediği masrafların kendisine iade edilmesini isteyen vatandaşı haklı bulan yerel mahkemenin kararını bozdu. Yargıtay, konut kredisi çekerken alınan masrafların zorunlu olduğunu belirterek, "Kaldı ki, sigorta yapılması tüketicinin de yararına" dedi. Bir bankadan 45 bin TL'lik konut kredisi kullanan vatandaş, bu kredi için bin 950 TL masraf alındığını ve daha sonra yeniden yapılandırdığı bu kredi için tekrar 517 TL'lik komisyon kesildiğini belirterek, "kendisinden haksız olarak alınan" toplam 2 bin 467 TL'nin faiziyle birlikte iade edilmesi için dava açmıştı.
Mutlu olabilmek için basit yaşayacaksın bu hayatı ...
Başa dön
Sponsorlar

Başa dön
Bunları da inceleyiniz ...
TÜRKÇE SÖZLEŞME ÖRNEKLERİ Depo ve Stok Yönetimi
ÜCRETSİZ PROGRAMLAR MS project ile Proje Yönetimi ve planlama
Karne Ortalaması Hesaplama Programı Satın Alma yönetimi ve Teknikleri Eğitimi
Bilgisayar ve internet için gerekli programlar Yöneticilik ve Yönetim Becerileri
Bu sitelerden alışveriş yapabilirsiniz Süreç Yönetimi
Teşekkür Mektubu Örneği İşletme Bütçeleri ve Bütçe Kontrol Teknikleri
ISO9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ NASIL ALINIR Mali Tablolar Analizi Eğitimi
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Foruma Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.AkilveZeka.com www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com/forum.php www.MuhendislikOkulu.com

Forum Konuları

Flash