Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa/KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMLERİ/Genel Kalite Yönetimi Konuları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - PROSEDÜR ÖRNEĞİ
  Yardim Yardim  Forum Aramasi   Etkinlikler   Foruma Kayit Olun Foruma Kayit Olun  Giris Giris

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

PROSEDÜR ÖRNEĞİ

cevap Yaz cevap Yaz
Yazar
  Baslik Arama Baslik Arama  Konu Secenekleri Konu Secenekleri
nilaybilgi Acilir Kutu Gor
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Kayit tarihi: 23.Ekim.2007
Durum: Offline
Puanlar: 31
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nilaybilgi Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Baslik: PROSEDÜR ÖRNEĞİ
    Gonderildi: 03.Haziran.2008 saat 11:08
KALİTE YÖNETİM BÖLÜMÜ İÇİN PROSEDÜR ÖRNEĞİ ARIYORUM.

Basa don
Sponsorlar

Basa don
Realite Acilir Kutu Gor
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 23.Ocak.2006
Puanlar: 1634
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Realite Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Haziran.2008 saat 14:20
Kalite yönetim bölümü prosedüründen kastınız nedir acaba? tam olarak hangi prosedürü istiyorsunuz? daha açık olursanız size yardımcı olabilirim :)
Basa don
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nilaybilgi Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Haziran.2008 saat 15:22
kalite yönetimi bölümü ne yapar? onun anlatıldığı prosedür. yani zorunlu olan prosedürlerin dışında bölüm çalışma prosedürü vs.
Basa don
Realite Acilir Kutu Gor
Moderatör
Moderatör

Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Realite Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Haziran.2008 saat 15:26
Açıkçası benim sistemimin içinde kalite yönetim prosedürü tarzında bir prosedür yok. Giriş kalite kontrol- son kontrol ve proses kontrol süreçlerimi talimatlarla birleştirdim. Her sürece prosedür hazırlamak zorunda değilsiniz. bunları süreç akış şemalarında tanımlayabilirsiniz. önemli olan sisteminiz içinde yer alan faaliyetlerin bir yerde yazılı olması.
Basa don
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nilaybilgi Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Haziran.2008 saat 15:54
teşekkürler. sistemimizi tekrar düzenleyeceğiz. eskisinde el kitabında herşey anlatılıyordu. ancak şimdi prosedürlerde açıklayacağız.
Basa don
Realite Acilir Kutu Gor
Moderatör
Moderatör

Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Realite Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Haziran.2008 saat 16:15
dediğim gibi herşeyi prosedür oalrak yapmayın bu dokuman fazlalığına neden olur. prosedür yerine süreç el kitabı hazırlarsınız. girdi, çıktı, performans göstergelerini orda tanımlarsınız. bu şekilde sisteminiz daha açık ve anlaşılır olur. Ben o şekilde tanımladım. Oldukçada güzel oldu.
Basa don
 cevap Yaz cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum izinleri Acilir Kutu Gor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.07
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,172 saniyede yuklenmistir.

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com www.MuhendislikOkulu.com
www.satinalmaokulu.com www.yoneticilikokulu.com www.muhasebe-finans.com
www.bunebu.net www.yepyenial.com www.enguvenilir.com www.egitimduyurulari.com