Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa/İŞ DÜNYASI GÜNDEMİ/Şikayet Var
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - hayatımızda nelerden şikayetçiyiz?
  Yardim Yardim  Forum Aramasi   Etkinlikler   Foruma Kayit Olun Foruma Kayit Olun  Giris Giris

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

hayatımızda nelerden şikayetçiyiz?

cevap Yaz cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Baslik Arama Baslik Arama  Konu Secenekleri Konu Secenekleri
MELDAKV Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 01.Mart.2008
Durum: Offline
Puanlar: 1951
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (1) Tesekkurler(1)   Alinti MELDAKV Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Baslik: hayatımızda nelerden şikayetçiyiz?
    Gonderildi: 16.Kasım.2008 saat 19:40
Herkesin hayatı günlük güneşlik geçmiyor elbette...Peki şikayet ettiğimiz konular neler?
http://www.meldavardar.blogspot.com/

http://yasamvekariyer.azbuz.com/index.jsp
Basa don
Sponsorlar

Basa don
Tülay.E Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 04.Nisan.2008
Puanlar: 1704
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (1) Tesekkurler(1)   Alinti Tülay.E Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 17.Kasım.2008 saat 06:21
ÖNCELİKLE ORTAK ŞİKAYETİMİZ MADDİ KONULARDIR EMİNİM ,ÇÜNKÜ GİDİŞAT KÖTÜ ALIM GÜCÜ AZALIYOR,İŞSİZLİK ARTIYOR ,KENDİMİZ SIKINTI ÇEKMESEK BİLE ETRAFIMIZDAKİ EŞ DOSTUN  DARLIĞI DA ETKİLİYOR İNSANI. DEĞİLMİ?
Basa don
ayseparcal Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 10.Eylül.2008
Puanlar: 257
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ayseparcal Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 17.Kasım.2008 saat 17:36
kesinlikle katılıyorum sevgili tülaye
Basa don
Merveiğdecioğlu Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 15.Eylül.2008
Puanlar: 452
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Merveiğdecioğlu Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 17.Kasım.2008 saat 17:38
en büyük şikayetim haksızlık...
sevdiğin müddetçe ve sevebildiğin kadar gençsin...
Basa don
aozalp Acilir Kutu Gor
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Kayit tarihi: 17.Haziran.2009
Puanlar: 33
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aozalp Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:06
Haksızlık ve anlayış eksikliği ...
everything for life
Basa don
coşay Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 11.Mayıs.2009
Puanlar: 619
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti coşay Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:11
artık insanlığın çok laçkalaşmış olmasından...dost gibi görünüp kuyu kazanlardan...çıkarcı aşklardan...oooooooooooo çok var daha......
mutluluk varılacak yer değil, yolculuğun kendisidir.
Basa don
saimesagban Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 16.Şubat.2007
Puanlar: 181
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti saimesagban Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:28
Mertliğin bozulmasından şikayetçiyim Pinch
Gül ki ne düşündüğünü bilmesinler :)
Basa don
aozalp Acilir Kutu Gor
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Kayit tarihi: 17.Haziran.2009
Puanlar: 33
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aozalp Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:35

Sabahaddin Ali demiş ki;

Bütün teessürlerimiz (üzüntülerimiz), inkisarlarımız (düş kırıklıklarımız), hiddetlerimiz, karşımıza çıkan hadiselerin anlaşılmadık, beklenmedik taraflarınadır.
Her şeye hazır bulunan ve kimden ne gelebileceğini bilen bir insanı sarsmak mümkün müdür?
everything for life
Basa don
omertk Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 30.Haziran.2006
Puanlar: 890
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti omertk Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:36
batsın bu dünya Smile
arbeit macht frei
Basa don
saimesagban Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 16.Şubat.2007
Puanlar: 181
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti saimesagban Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:37
Orjinalini yazan: aozalp aozalp yazdi:

Sabahaddin Ali demiş ki;

Bütün teessürlerimiz (üzüntülerimiz), inkisarlarımız (düş kırıklıklarımız), hiddetlerimiz, karşımıza çıkan hadiselerin anlaşılmadık, beklenmedik taraflarınadır.
Her şeye hazır bulunan ve kimden ne gelebileceğini bilen bir insanı sarsmak mümkün müdür?

Thumbs%20Up güzel bir düşünce..
Gül ki ne düşündüğünü bilmesinler :)
Basa don
ebru kibar Acilir Kutu Gor
Yardımcı Moderatör
Yardımcı Moderatör

Kayit tarihi: 19.Kasım.2008
Puanlar: 1235
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ebru kibar Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 28.Ağustos.2009 saat 15:49

Ben adaletsizlikten şikayetçiyim benim küçük dünyamda gördüklerimden midem bulanıyo tüm dünyayı düşünmek bile istemiyorum...

Nasıl sevmezsin eşitliği yürürken düşen çoraplarını aynı hizaya getirmek için annen değil miydi önünde diz çöken.
Basa don
handeee Acilir Kutu Gor
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Kayit tarihi: 09.Nisan.2007
Puanlar: 94
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti handeee Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 29.Ağustos.2009 saat 02:08
Ben kendimden şikayetçiyim,
nasıl bakarsan öyle görürsün derler ya
Basa don
mavinehir Acilir Kutu Gor
En Aktif Kıdemli Üye
En Aktif Kıdemli Üye

Kayit tarihi: 12.Eylül.2008
Puanlar: 28
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti mavinehir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 29.Ağustos.2009 saat 21:37
Herkesin birşeylerden şikayetçi olamsı çok doğal.Zaten öyle olamasa hayatın anlamı kalmaz.Ben insanların göründüğü gibi olmamasından şikayetçiyim.....
Basa don
Heranur Acilir Kutu Gor
En Aktif Kıdemli Üye
En Aktif Kıdemli Üye

Kayit tarihi: 16.Ağustos.2009
Puanlar: 22
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Heranur Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 29.Ağustos.2009 saat 22:21
Şu sıralar böceklerdenDead bir türlü ölmüyorlar da, bu konuda doğru dürüst çalışan ciddi bir firmada  da yok,  bu da diğer bir şikayetimTongue
Basa don
 cevap Yaz cevap Yaz Sayfa  123>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum izinleri Acilir Kutu Gor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.07
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,188 saniyede yuklenmistir.

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com www.MuhendislikOkulu.com
www.satinalmaokulu.com www.yoneticilikokulu.com www.muhasebe-finans.com
www.bunebu.net www.yepyenial.com www.enguvenilir.com www.egitimduyurulari.com