Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa/İŞ DÜNYASI GÜNDEMİ/Şikayet Var
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - hayatımızda nelerden şikayetçiyiz?
  Yardim Yardim  Forum Aramasi   Foruma Kayit Olun Foruma Kayit Olun  Giris Giris

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

hayatımızda nelerden şikayetçiyiz?

cevap Yaz cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Baslik Arama Baslik Arama  Konu Secenekleri Konu Secenekleri
ozgegny Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 06.Mayıs.2010
Durum: Offline
Puanlar: 252
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ozgegny Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 10.Haziran.2010 saat 10:13
Orjinalini yazan: benis benis yazdi:

haksızlıktan, kaypakların prim yapmasından, yalakalardan, yalancılardan, iyi olanın kaybetmesinden....

Kesinlikle katılıyorum ama "Sabreden derviş muradına ermiş."diyerek birgün hak ettiğimi alacağımı düşünüyorum , belki de kendimi avutuyorum Smile
Basa don
Sponsorlar

Basa don
omertk Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 30.Haziran.2006
Puanlar: 890
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti omertk Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 10.Haziran.2010 saat 12:00
Orjinalini yazan: benis benis yazdi:

almıyo benim aklım sarmıyor  Stern%20Smile

"hayat" ve "zaman" kavramlarına bağlı. doğruyu yapan kaybetmez.  kimin kazandığı ve kimin kaybettiği bugün değil "hesap günü" belli olur.
Basa don
sedahuban Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 19.Mart.2008
Puanlar: 308
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti sedahuban Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 10.Haziran.2010 saat 12:06
hep  sabretmek zorunda olmaktan, herkesi kendimiz gibi bilmemizden kaynaklanan sırtından vurulmalardan, dünyadaki şiddetten..... daha çooooookkkkkkkk var
Basa don
GLİKOZ Acilir Kutu Gor
Aktif Üye
Aktif Üye

Kayit tarihi: 10.Haziran.2010
Puanlar: 6
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti GLİKOZ Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 10.Haziran.2010 saat 17:15

ÜNİVERSİTE SINAVINDA İYİ BİR BÖLÜME GİREBİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞIP STRESE GİRMEKTEN....

Basa don
canan yılmaz Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 23.Şubat.2009
Puanlar: 391
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti canan yılmaz Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 11.Haziran.2010 saat 18:45
samimiyetsizlikten şikayetçiyim!!!...bir de birine bir iş yaptırıken rica etmek şöyle dursun emir vermekten haz duyanlardan şikayetçiyim.
Basa don
erstian Acilir Kutu Gor
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Kayit tarihi: 16.Ekim.2009
Puanlar: 51
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti erstian Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 12.Haziran.2010 saat 22:27

ofiste kariyer diye diye ruh hastası olan insanlardan şikayetçiyim, bu ne hırs yahu.

Basa don
Sami Paşazade Acilir Kutu Gor
Gerçek Forumcu
Gerçek Forumcu

Kayit tarihi: 26.Haziran.2011
Puanlar: 31
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Sami Paşazade Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 10.Temmuz.2011 saat 01:26
Fazla şikayetlerim yoktur,haksızlık dışında...
Basa don
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 10.Temmuz.2011 saat 22:53
Alla alla hiç şikayetim yokmuş aklıma bişey gelmedi.
Basa don
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 11.Temmuz.2011 saat 11:31
kurallara uyulmamasından.
Basa don
emrekoz Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 11.Ekim.2010
Puanlar: 3816
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti emrekoz Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 07.Ağustos.2011 saat 03:57

Orjinalini yazan: MamaÇikoKoko MamaÇikoKoko yazdi:

Alla alla hiç şikayetim yokmuş aklıma bişey gelmedi....

Aman efendim hayat sizin hayatınız, ne şikayetiniz olabilir ki..:)

İşsizim arkadaşlar işsiz, bundan şikayetçiyim...

Basa don
aysn Acilir Kutu Gor
Aktif Kıdemli Üye
Aktif Kıdemli Üye

Kayit tarihi: 30.Kasım.2011
Puanlar: 19
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti aysn Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 05.Ocak.2012 saat 10:20
Hayat boyunca,  her konuda yaşanılacak çekişmeler..Sleepy
Basa don
senemtural Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 21.Kasım.2008
Puanlar: 210
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti senemtural Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 06.Ocak.2012 saat 15:43
istanbul trafiğinden şikayetçiyim , iki yüzlü insanlardan şikayetçiyim burnu kaf dağında olan küçük dağları kendilerinin yarattığına inanan insanlardan şikayetçiyim ,vefasızlıktan şikayetçiyim...
Basa don
danyalsan Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 19.Mart.2007
Puanlar: 196
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti danyalsan Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 06.Ocak.2012 saat 16:58

Sorulan adresi yanlış tarih edenlerden,

tesadüfen dahi olsa göz göze gelindiğinde tuhaf hareketler sergileyen bayan kaprislerden,

isminden önce ne unvanını söyleyen hazımsızlardan,

her türlü memleket meselesi üzerinden siyaset yapabilecek kadar karaktersiz vekillerden (hepsinden),

emekli vekil maaşlarından ve yapılmak istenen zamlardan,

kıyak emeklilikten ve yasayı kabul edenlerden,

Allah’a kitaba peygambere dine dil uzatan densizlerden,

gelmişimize geçmişimize tarihimize Ulu önderimize hakaret eden beyinsizlerden,

yandaş medyanın pof pofundan,

muhalefet medyanın körü körüne eleştirilerinden,

adam taklidi yapanlardan,

vergi kaçıranlardan,

şifreli kanlardan,

kart aidatlarından,

aveadan,

spamlardan,

reklam smslerinden,

bitmeyen zamlardan,

bedelli askerlik yapanlardan,

sabırsız saygısız şoförlerden,

ve trafikte gereksiz uyuzlananlardan,

pkkdan ve sempatizanlarından,

.

.

.

Basa don
whitepearl Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti whitepearl Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 22.Şubat.2012 saat 12:44
Aile üyelerinden ve bana takındıkları tavırlardan bıktım. Önyargısız ve desteklendiğimi hissettiğim bir ortam sağlayamamalarından şikayetçiyim. anlayışsız ve bencil insanlardan yoruldum.
kendimden de şikayetçiyim bu kadar olumsuzluğa kendimde katkı sağlayan düşüncelere sahip olduğum için:Big smile
Basa don
osmanbedel Acilir Kutu Gor
Yönetici
Yönetici

Osmanbedel

Kayit tarihi: 03.Ocak.2006
Puanlar: 28650
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti osmanbedel Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 23.Ağustos.2015 saat 13:43
Orjinalini yazan: MELDAKV MELDAKV yazdi:

Herkesin hayatı günlük güneşlik geçmiyor elbette...Peki şikayet ettiğimiz konular neler?
Basa don
 cevap Yaz cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum izinleri Acilir Kutu Gor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.07
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,250 saniyede yuklenmistir.

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.biymed.com.tr www.satinalmaegitimleri.com www.MuhendislikOkulu.com
www.bilginakademi.net www.yoneticilikokulu.com www.biymed.net
www.satinalmaegitimleri.com www.depoegitimi.com www.enguvenilir.com www.egitimduyurulari.com

• Genel Eğitimler
  • Foruma Yeni katılanlar
  • Forum Konuları

Satınalma Eğitimi