Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa/İŞ YÖNETİMİ/Anketler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - performans değerlendirmesi anketi
  Yardim Yardim  Forum Aramasi   Etkinlikler   Foruma Kayit Olun Foruma Kayit Olun  Giris Giris

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

performans değerlendirmesi anketi

cevap Yaz cevap Yaz
Anket Sorusu: Müdürünüzün sizin için yaptığı performans değerlemesi genellikle hangi
Anket sik Oylar Anket istatistikleri
8 [17,02%]
7 [14,89%]
6 [12,77%]
1 [2,13%]
25 [53,19%]
Bu ankete oy veremezsiniz

Yazar
  Baslik Arama Baslik Arama  Konu Secenekleri Konu Secenekleri
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Baslik: performans değerlendirmesi anketi
    Gonderildi: 26.Kasım.2008 saat 14:04
Performans değerlendirme anketi.

Duzenleyen sedat_19 - 03.Aralık.2008 saat 13:10
Basa don
Sponsorlar

Basa don
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Aralık.2008 saat 09:49
Gerçekten kimse sizin performansınızı değerlendirmiyor mu yada siz yanınızda çalışan personellerinizin performansını değerlendirmiyor musunuz?
Basa don
MELDAKV Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 01.Mart.2008
Durum: Offline
Puanlar: 1951
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti MELDAKV Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Aralık.2008 saat 12:31
Benim yöneticilerim performans değerlendirmesi yapmışlardı.Hatta bunun için önce hep birlikte bir eğitime katılmıştık.Bana yaptıkları değerlendirmede genelde güçlü yönlerimi ön plana çıkarmışlardı.Hedeflerimi ne yazıkki çok öne almamışlardı.Çünkü hedeflerimde o şirket yoktu:(
http://www.meldavardar.blogspot.com/

http://yasamvekariyer.azbuz.com/index.jsp
Basa don
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Aralık.2008 saat 15:36
Evet arkadaşlar bu konuda başka görüşü olan yok mu? Anketimize katılmayı unumayın...
Basa don
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 05.Aralık.2008 saat 10:39
Şu ana kadar anketin gösterdiği oranda performans değerlendirmesi daha tam olarak Türk iş verenlerine uğramamış.
Basa don
a.elif Acilir Kutu Gor
En Aktif Kıdemli Üye
En Aktif Kıdemli Üye

Kayit tarihi: 15.Ekim.2008
Puanlar: 26
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti a.elif Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 05.Aralık.2008 saat 16:00
değerlendirmeler genelde performansagöre değilde kim kimin iyi adamı ona göre yapıldığı için değerlendirme yapılmıyor diye farz ediyorum :(
Basa don
nefisee Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 08.Ağustos.2006
Puanlar: 480
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nefisee Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 06.Aralık.2008 saat 10:25
kurumsal bir firmada çalışıyorum. performans değerlendirmeleri sayısal verilerle yapılıyor. performans görüşmelerinde ise önce geliştirilebilr/geliştirilmesi gereken yönler hakkında konuşuyoruz. sonra mevcutta beğendiği yönlerii konuşuruz, son olarak da hedef belirler, hedeflere ulaşmak için neler yapabileceğimi konuşuruz. dolayısıyla yukarıdaki seçeneklerin çoğu bana uyuyor:) yöneticimin adil olduğunu düşünüyorum. çünkü herşey raporlandığından alternatifi yok:)
Gönderdikleri çiçekle düğünümüze renk katan arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederiz.
Basa don
osmanbedel Acilir Kutu Gor
Yönetici
Yönetici
Osmanbedel

Kayit tarihi: 03.Ocak.2006
Puanlar: 27599
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti osmanbedel Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 29.Aralık.2009 saat 17:21
:)
Basa don
NESİBEAZAP Acilir Kutu Gor
Aktif Üye
Aktif Üye

Kayit tarihi: 02.Ocak.2015
Puanlar: 8
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti NESİBEAZAP Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 13.Ocak.2015 saat 10:54
Göremedim ekte.
Basa don
 cevap Yaz cevap Yaz
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum izinleri Acilir Kutu Gor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.07
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,344 saniyede yuklenmistir.

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com www.MuhendislikOkulu.com
www.satinalmaokulu.com www.yoneticilikokulu.com www.muhasebe-finans.com