Ana Sayfa Eğitim Takvimi Eğitimlerimiz Sertifika Programları Eğitmenlerimiz Forum Referanslar iletişim
Konu Aç

40 Konu

Makaleler

Eğitimler

Oyun

Haberler

Eğlence

Zeka Soruları

Anasayfa Anasayfa/PAYLAŞIM PLATFORMU/Fikirlerimiz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi?
  Yardim Yardim  Forum Aramasi   Etkinlikler   Foruma Kayit Olun Foruma Kayit Olun  Giris Giris

Biymed Foruma Hoş Geldiniz..

Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi?

cevap Yaz cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Baslik Arama Baslik Arama  Konu Secenekleri Konu Secenekleri
MELDAKV Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 01.Mart.2008
Durum: Offline
Puanlar: 1951
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti MELDAKV Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Baslik: Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi?
    Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 15:44

Sizce iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi cevaplarınızı bekliyorum?

http://www.meldavardar.blogspot.com/

http://yasamvekariyer.azbuz.com/index.jsp
Basa don
Sponsorlar

Basa don
Belgin Aksoy Acilir Kutu Gor
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 22.Şubat.2008
Puanlar: 2937
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Belgin Aksoy Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 15:46
%30 dış güzellik %70 iç güzellik LOL
Basa don
Misafir Acilir Kutu Gor
Misafir
Misafir
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Misafir Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 15:47
Bence iç güzelllik önemli
Basa don
HALİTNÇR Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 21.Şubat.2008
Puanlar: 628
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (1) Tesekkurler(1)   Alinti HALİTNÇR Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 16:03
BENCE İNSANIN İÇİ GÜZEL OLDUĞUNDA ZATEN O GÜZELLİĞİ DIŞINADA VURACAKTIR.
SAYGI GÖRMEK İSTİYORSAN SAYGI GÖSTERMELİSİN..   
Basa don
Engin Çağlayan Acilir Kutu Gor
Moderatör
Moderatör

Kayit tarihi: 25.Şubat.2008
Puanlar: 3308
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Engin Çağlayan Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 17:19

Başlarda dış güzellik LOL
İlerleyen saaatlerde(günlerde,aylarda,mevsimlerde ve yıllarda) iç güzellik Wink

Aşk insanı bazen tanrı da yapar,böcek de...

Basa don
nurskin Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 29.Temmuz.2006
Puanlar: 525
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nurskin Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 19:52

Kişi hangisini talep ediyorsa, o önemli.
Nitelikli ve uzun vadeli iletişimde iç güzellik daha önemli tabi :)
Basa don
Yasmener Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 15.Eylül.2006
Puanlar: 640
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Yasmener Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 02.Mart.2009 saat 23:34
uzun vadeli ve ciddi anlamda bir ilişkiye baktığınızda iç guzelliktir önemli olan. Birde şöyle bakalım insan ne kadar dış guzelliğe sahip olursa olsun uzun vadede bunun kalıcılık garantisini veremez. Yani bir kaza yada başka bir şey dış guzelliği alıp göturur. Birde insanın iç guzelliği gözleriyle zaten dışarıya vurur.Smile
YASEMİN EROĞLU
Basa don
safakbosati Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 22.Mayıs.2008
Puanlar: 1148
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti safakbosati Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Mart.2009 saat 09:47
gençlikte dış, yaşlılıkta iç güzellik.

Tecrübe, istediğinizi elde edemediğinizde kazandıklarınızdır....
Basa don
Fazilet Acilir Kutu Gor
Usta Forumcu
Usta Forumcu

Kayit tarihi: 22.Ağustos.2008
Puanlar: 536
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti Fazilet Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Mart.2009 saat 09:55

Elbetteki iç güzelliktir önemli olan..Dış Güzellik geçtiğinde o insanın kalbiyle başbaşasınız..Ama şöylede bi gerçek var genelde dış güzelliğe bakılır..Bu dünyanın her yerinde böyle..Güzelliğin dışa yansıdığıda bence bilimsellik kazanmış bi bilgi değil ne melek yüzlü şeytanlar var:))

Basa don
ebru kibar Acilir Kutu Gor
Yardımcı Moderatör
Yardımcı Moderatör

Kayit tarihi: 19.Kasım.2008
Puanlar: 1235
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti ebru kibar Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 03.Mart.2009 saat 16:41
''Güzelliğin dışa yansıdığıda bence bilimsellik kazanmış bi bilgi değil ne melek yüzlü şeytanlar var:))''

Fazilet hanıma katılıyorum bu konuda. ayrıca herkes iç güzellik der ama dış güzelliğe bakarlar.
Nasıl sevmezsin eşitliği yürürken düşen çoraplarını aynı hizaya getirmek için annen değil miydi önünde diz çöken.
Basa don
deryaayhan Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 15.Şubat.2006
Puanlar: 152
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti deryaayhan Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 08.Mayıs.2009 saat 12:40

tabiki iç güzellik...

dış güzellik bi yere kadar çünkü.

Duzenleyen deryaayhan - 08.Mayıs.2009 saat 12:41
Basa don
meredithgrey Acilir Kutu Gor
En Kıdemli Usta Forumcu
En Kıdemli Usta Forumcu

Kayit tarihi: 05.Ocak.2006
Puanlar: 4074
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti meredithgrey Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 08.Mayıs.2009 saat 13:34

Açıkçası dış güzellik önemli değildir diyen arkadaşları pek samimi bulmuyorum ben, çünkü insanlar ilk olarak birbirlerinin dış görünüşünden etkilenirler..

İç güzellik de çok önemlidir tabii, dünyanın en güzel kadını veya en yakışıklı erkeği olmuş, karakteri düzgün değilse zaten öyle birisiyle yapamayız.. Hem içi hem dışı güzel olsun isterim ben... :)

“ Yüreğinin götürdüğü yere git.. ”
Basa don
muratselam Acilir Kutu Gor
Katkısı Çok Forumcu
Katkısı Çok Forumcu

Kayit tarihi: 17.Eylül.2008
Puanlar: 233
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti muratselam Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 08.Mayıs.2009 saat 13:53
güzellik kavramı hangi kelimlerin yerine kullanıldığına bağlı
Bir kitap bastan yazilabilir ama hayat asla.
Basa don
nonegame Acilir Kutu Gor
Üye
Üye

Kayit tarihi: 06.Kasım.2008
Puanlar: 3
Mesaj Secenekleri Mesaj Secenekleri   Tesekkurler (0) Tesekkurler(0)   Alinti nonegame Alinti  cevap Yazcevap Mesajin Direkt Linki Gonderildi: 08.Mayıs.2009 saat 15:37
Madem insanın iç güzelliği dış güzelliğine yansıyor. O zaman dış güzellik diyorum. Nasıl olsa içide güzeldir. Eğer böle bişey yoksa o zaman dışını bilmeyen içini hiç bilemez  düşüncesi ile yine dış güzelliği seçerdim.
Basa don
 cevap Yaz cevap Yaz Sayfa  123 4>
  Konuyu Paylas   

Foruma Atla Forum izinleri Acilir Kutu Gor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.07
Copyright ©2001-2016 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,313 saniyede yuklenmistir.

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık
0 212 230 90 09

www.biymed.com.tr www.meslekiegitimler.com www.MuhendislikOkulu.com
www.satinalmaokulu.com www.yoneticilikokulu.com www.muhasebe-finans.com
www.bunebu.net www.yepyenial.com www.enguvenilir.com www.egitimduyurulari.com