Biymed Makale Paylaşım Platformu


Biymed Eğitim

CE İŞARETİ NEDİR ?

Kategori: Kalite Yönetimi Sistemi

CE İşareti , artık zorunluluk haline gelmiştir.Kısaca bakmakta fayda var...  Devamı »

LİDERLİK İÇİN ALTIN KURALLAR

Kategori: Liderlik

Kendiniz ve takımınız için başarılı sonuçlar ortaya koymak hiç de zor değil. İyi bir liderin çalışanlarıyla ilişkisi ve onlara karşı yaklaşımları için işte size ipuçları...  Devamı »

Beden Dilinizi Kullanıyor Musunuz?

Kategori: Beden Dili

Beden dili belki de iş yaşamında sizi başarıya götüren en önemli unsurlardan biridir. Yapacağınız görüşmelerde, sunumlarda karşınızdaki etkilemek için en önemli yardımcınızdır. Bir el hareketinizle bir çok sözcüğün ötesine geçebilirsiniz.  Devamı »

SİZİ NİYE İŞE ALALIM?

Kategori: insan kaynakları

Bu, birçok iş görüşmesinde karşılaştığınız bir soru değil mi? Birçoğumuz bu soruya tam olarak nasıl cevap vereceğini kestiremiyor. Cevap aslında çok basit, tek yapmanız gereken somut örnekler vermek.  Devamı »

Kendini Tanıma Testi

Kategori: Testler

İnsanlar sizin hakkınızda sandığınızdan farklı izlenimlere sahip olabilir. Gerçekten nasıl algılandığınızı siz de bilmek istemez misiniz? Bu teste 10 dakikanızı ayırın...  Devamı »

KARAR VERME SÜRECİNDEKİ 8 ADIM

Kategori: Kişisel Gelişim

Karar almakta iyi misiniz? Değilseniz ya da öyle olmadığınızı düşünüyorsanız endişelenmeyin. Çünkü karar alma becerisi öğrenilebilen bir şey.  Devamı »

Çoklu Zeka ve Öğrenme:

Kategori: Kişisel Gelişim

Zekanın tek tip olduğunu, doğuşla sabit bir düzeyde gelip hep aynı düzeyde kaldığını savunan eski inançlar, Harvard Üniversitesi profesörlerinden Howard Gardnerın Çoklu Zeka Teorisi ile yıkılıyor.  Devamı »

ETKİN İLETİŞİM

Kategori: Kişisel Gelişim

Etkili İletişim , gerek iş yaşantımızda gerekse günlük hayatımızda son derece önemlidir.Kendimizi bu konuda geliştirirsek çok kazançlı çıkabiliriz.  Devamı »

TUZAKLARDAN UZAK DURUN !

Kategori: insan kaynakları

Günümüzün rekabetçi ortamında bazı fırsatları yakalayabilmek zorlaşırken, ilk seferde en iyi izlenimi bırakmak giderek önem kazanıyor. Karşınızdaki kişide olumlu bir etki oluşturmak için ne yapıp yapmamanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Kariyer koçu Deborah Walker iş görüşmesinde kaçınmanız gereken 5 tuzağı şöyle sıralıyor:  Devamı »

MÜKEMMELLİK BİR ALIŞKANLIKTIR

Kategori: Kişisel Gelişim

Günümüzde bir gülümsemenin, başımızla selam vermenin ya da dostça bir kaç kelime etmenin kişiler üzerinde ne kadar rahatlatıcı, ne kadar olumlu bir etkisi olduğunu unuttuk. Çevremizdekilerle etkileşime girmemek için yüzlerce sebep buluyoruz kendimizce. Zamansızlık, ilgisizlik, reddedilme korkusu, hata yapma korkusu, bilinmeyenden korkma ya da belki o kişinin/kişilerin farkına varmama... Beyinlerimiz, onlarca dosyanın açık olduğu bilgisayarlar gibi. Hatta bir kısmı hata mesajı bile veriyor: Yetersiz bellek! ve kendiliğinden kapanıyor. Bu yoğunlukta bir de başkalarına mı vakit ayıracağız? Kendimize bile zaman bulamıyoruz. İkna olmak ne kadar olay öyle değil mi? Son derece gerçekçi duruyor sebeplerimiz. Oysa ki yürürken yüzünüzde oluşacak bir gülümseme eşliğinde başınızla selam vermek belki 10 saniye bile sürmez. O yüzden bahanelere sığınmayı bırakıp, gerçeklerle yüzleşelim. Gittikçe asosyal oluyoruz. Karşı dairemizde oturanı, hatta bizimle aynı şirkette, aynı katta çalışanı bile tanımıyoruz ya da tanımak istemiyoruz. Neler oluyor bizlere?  Devamı »

KENDİNİZİ TEST EDİN

Kategori: insan kaynakları

Kendi kendinize hiç şu soruyu sorduğunuz oldu mu: -Bütün özelliklerim bu işe uyuyor, peki neden işe alınan ben değilim?- Kariyer koçu ve danışmanı Joe Hodowanes, İnsan Kaynakları sektöründeki 28 yıllık tecrübelerine dayanarak işe alım uzmanlarının bir adayda nelere dikkat ettiğini anlatıyor. İşte kendinizi test edebileceğiniz 10 özellik...  Devamı »

ÖZGEÇMİŞİNİZ SİZDEN YANA MI?

Kategori: insan kaynakları

Özgeçmiş oluşturmak için saatlerimizi hatta günlerimizi harcadığımız olur. Her kelimeyi özenle seçmeye çalışırız ve üzerinde düşünürüz. Sonra tam bize göre olduğunu düşündüğümüz iş için özgeçmişimizi göndeririz ve beklemeye başlarız. Günler geçer ama kimse geri dönmez ve özgeçmişimizin görülüp görülmediğini merak etmeye başlarız.  Devamı »

USTALAR VE ÇIRAKLAR

Kategori: Kişisel Gelişim

Öğrenmenin en etkili yolu yaparak, yaşayarak öğrenmektir. Kitapla, dersle, kursla, okuyarak, dinleyerek öğrenmek elbette mümkündür. Ancak bilen ve bildiğini yapabilen bir ustanın yanında çalışarak, onu gözlemleyerek ve yaptıklarını ona onaylatarak öğrenmenin yerini hiçbir şey tutamaz.  Devamı »

Superman'den Öğrendiğim 10 Yaşam ve Liderlik Dersi

Kategori: Kişisel Gelişim

Pek çok kişi, Superman karakterini Aktör Christopher Reeve ile özdeşleştirir. Milyonlarca insanın bildiği gibi Reeve, kariyerinin doruk noktasında trajik bir kaza geçirdi; tamamen felç oldu; kendine bakamaz hale geldi; hatta, ilk başlarda yardımsız nefes bile alamadı. Karısı Dana'nın desteğiyle, Chris azmetti ve yaşama döndü. Omurilikte hasarın ve diğer merkezi sinir sistemi bozukluklarının neden olduğu felç vakaları için tedavi ve ilaç geliştirilmesini hedefleyen bir araştırmanın ateşli savunucusu ve halk temsilcisi oldu. Bugün Reeve'in adını taşıyan vakıf, dünyanın en iyi nörobilimcilerine, araştırmalarda kullanılmak üzere 55 milyon doların üzerinde bağışta bulundu.
  Devamı »

Yöneticilik Üzerine

Kategori: İş Yönetimi

Yöneticilik hayatta herkesin sahip olmayı arzu ettiği fakat gereklerini genellikle yeterince yerine getiremediği bir mevkidir.Bir kişiye verilen her rütbe,makam veya amirlik; beraberinde taşıması gerçekten çok büyük bir ciddiyet gerektiren sorumluluklar getirir.Yönetici makamının bir orkestra şefi pozisyonunda olduğunu unutmamalı,kemancının çalacağı DO sesini ancak kendisinin yönlendirmesi ile mükemmel eseri sunabileceği bilincinde olmalıdır.
  Devamı »

Özgüven geliştirme taktikleri.....

Kategori: Kişisel Gelişim

Önemli bir savaş sırasında Japon bir komutan askerlerinin sayısının düşmanlarınkine kıyasla çok daha az olmasına rağmen saldırıya geçmeye karar verir. Ordusunun kazanacağına olan güveni tamdır. Ancak, askerleri zafer konusunda oldukça kaygılıdır.  Devamı »

İletişim Kazaları

Kategori: Kişisel Gelişim

Iletisim: Nitelikleri ne olursa olsu iki sistem arasindaki bilgi alis verisi iletisim olarak tanimlana bilir  Devamı »

Diksiyon Önemli Midir?

Kategori: Kişisel Gelişim

Diksiyon sanatının öneminin düşünmeyenler pek çoktur. Halk karşısında söz söylemek zorunda olan bazı kimseler, güçlüklerle hatta başarısızlıklarla karşılaştıkları halde, diksiyona önem verip öğrenmeye çalışmazlar.  Devamı »

KENDİNİZİ KEFEYE KOYDUNUZ MU?

Kategori: insan kaynakları

İstediğimiz bir şey için herekete geçtiğimizde kaçımız devam edebiliyor ve hedefimize ulaşabiliyoruz? Başarısızlığa uğradığımızda bunun nedenlerini kendimizde de arıyor muyuz? Gelin kendimizi KEFE'ye koyalım. Yani Kuvvetli ve Eksik yanlarımızı tekrar gözden geçirelim, Fırsat'ları ve Engel'leri dikkate alalım.
  Devamı »

Büyümenin Yedi Sırrı

Kategori: İş Yönetimi

Ram Charan büyümeyle ilgili iki çok önemli kitaba imza atan bir isim. Dünyanın en önemli strateji düşünürleri arasında yer sayılıyor.  Devamı »

23 Sayfada 454 haber kayıtlı.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 

Eğitimlerimiz


25-26 Ocak 2017
Her Konuşma Bir Sunumdur Eğitimi
26-27 Ocak 2017
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi
27 Ocak 2017
Tedarikçiler Ve Satınalmacılar İçin Sözleşmeler Hukuku Ve Sözleşme Yönetimi
28 Ocak 2017
Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Zor Durumlarda Stres Yönetimi
28-29 Ocak 2017
Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi
işletmelerde Bütçe Sistemleri ve Bütçe Yönetimi Eğitimi
Ofis Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi
Mali Tablolar Analizi Eğitimi
1 Şubat 2017
Alacakların Hızlandırılması Ve Tahsilat Zorluklarının Çözümü
2 Şubat 2017
İletişimde iletişim Eğitimi
4-5 Şubat 2017
Yöneticilik ve Liderlik Eğitimi
Depo ve Stok Yönetimi Eğitimi
Süreç Yönetimi Eğitimi
9-10 Şubat 2017
CRM Sertifika Programı
Mülakat Teknikleri Eğitimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi
Performans Yönetim Sistemi Eğitimi
11-12 Şubat 2017
Tedarik Zincirinde Satın Alma ve Lojistik Yönetimi Eğitimi
ileri Derece Satın Alma yönetimi
ISO 9001:2015 KYS İç Denetçi Eğitimi
Proje Yönetimi Eğitimi
18-19 Şubat 2017
Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi
Üretim Planlama ve Stok Yönetimi Eğitimi
25-26 Şubat 2017
Stratejik Satınalma Yönetimi Eğitimi
Satınalma’da İleri Yönetim Teknikleri Eğitim
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi
 

Kategoriler


DİĞER EĞİTİMLER

Tavsiye eğitim başlıkları

Depo ve Stok Yönetimi

Depo ve Stok Yönetimi hakkında genel bilgiler

Yöneticilik ve Liderlik Becerileri

Yöneticilik, yönetim becerileri ve liderlik eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın

Satın Alma Eğitimi, Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri

Satın alma bölümü çalışanları için satın alma eğitimleri, temel satın alma eğitimi, ileri derece satınalma yönetimi ve stratejik satınalma yönetimi eğitimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Finansçı Olmayanlar için Finans

Finans konusunda bilgi sahibi olmayanlar için temel finans becerileri eğitimi için tıklayın

Yöneticiler için Müzakere Teknikleri

Satınalma, Satış yöneticileri için müzakere teknikleri eğitimi hakkında bilgi almak için tıklayın

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Mülakat teknikleri eğitimi hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Zaman Yönetimi Eğitimi Alternatif Eğitim Tarihleri

Eğitimlerden görüntüler

FOTOĞRAFLAR