Makaleler

Makaleler

MUTLU İNSANLARA DÖNÜŞEBİLMEK..

Kategori: Kariyer Yönetimi

Mutlsuz insanların mutlu insanlara dönüşebilmesi...  Devamı »

MESLEK SEÇME KRİTERLERİ - KENDİNİ TANIMA-2

Kategori: Kariyer Yönetimi

Meslek seçiminin önemli bir süreç olduğundan söz etmiştik ve meslek seçme kriterlerinin bileşenleri üzerinde durmaya başlamıştık.Bu bileşenlerden kendini tanıma boyutuna YETENEK, BECERİ ve DEĞERLERİMİZ ile devam ediyoruz.  Devamı »

MESLEK SEÇME KRİTERLERİ - KENDİNİ TANIMA-1

Kategori: Kariyer Yönetimi

Meslek seçimi son derece önemli bir süreç olduğundan ,meslek seçme kriterlernin bileşenleri üzerinde ayrıntı ile durmak bu yolda atılacak doğru bir adım olacaktır.
Bu bileşenlerden ilki ve belki de en önemlisi kendini tanımadır.  Devamı »

Yeni Mezunlara: İŞE GİRMEK İÇİN 7 ALTIN KURAL

Kategori: Kariyer Yönetimi

Yeni mezunlar için: İşe girmek istiyorsanız uymanız gereken YEDİ ALTIN KURAL  Devamı »

Mülakat Teknikleri

Kategori: Kariyer Yönetimi

Görüşmeye nasıl hazırlanmalı?  Devamı »

CV YAZARKEN

Kategori: Kariyer Yönetimi

CV, profesyonel iş hayatınızda, iş başvurularında kullanacağın ve seni mülakata kadar götürebilecek, özgeçmiş bilgilerini içeren bir belgedir.  Devamı »

MERHABA

Kategori: Kariyer Yönetimi

Kendimi tanıtmak ve yazacaklarımı anlamlandırmak adına bir tanışma yazısıdır..

Keşkeleri olan birininin , başkalarının keşkeleri olmasın diye attığı bir adım..  Devamı »

Geleceğin meslekleri

Kategori: Kariyer Yönetimi

"Kızımı ne doktorlar ne mühendisler istedi de vermedim; klişesi artık geçmişte kaldı. Tercih yaparken, üniversite yerine meslek seçin.
Bu seçimi yaparken de bugünün değil, gelecek on yılın koşullarını hesap edin.
İşte önümüzdeki dönemde değeri artacak meslekler.
  Devamı »

Kariyer Yönetimi kategorisinde 1 sayfada 8 makale kayıtlı.

Makale Listesi


2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

 

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Müzakere yöntemleri ile münakaşalardan kurtulun. Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.

Kurumsal Eğitimler
Bütçe Eğitimi

Bütçe eğitimi ile bir bütçenin nasıl hazırlanması gerektiği sıfırdan itibaren anlatılmaktadır. Eğitim içerisinde farklı sektörlere ait bütçe örnekleri anlatılmaktadır.