Dosya indirin

Ücretsiz indir

Ünvan Bazında Görev Tanımları

Dosya Adi    : Ünvan Bazında Görev Tanımları

Boyut           : 1000

Dosya Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Dosya Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

 


Tanitim   :
İÇİNDEKİLERTEŞKİLAT ŞEMASI . 1UNVAN BAZINDA İŞ/GÖREV TANIMLARI VE YETKİNLİKLERE İLİŞKİNİZLENEN YÖNTEM . 2Tablo 1 - Yetkinlik Sayıları Dağılımı . 4GENEL İDARE HİZMETLERİ SINIFI . 5Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı . 6Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcısı . 7Genel Müdür (Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü) . 8Genel Müdür (Sigorta Primleri Genel Müdürü) . 9Genel Müdür (Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü) . 10Genel Müdür (Hizmet Sunumu Genel Müdürü) . 11Rehberlik ve Teftiş Başkanı . 12Aktüerya ve Fon Yönetimi Daire Başkanı . 14Strateji Geliştirme Başkanı . 151. Hukuk Müşaviri . 16Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri . 17İç Denetim Birimi Başkanı . 18İnsan Kaynakları Daire Başkanı . 20Destek Hizmetleri Daire Başkanı . 22İnşaat ve Emlak Daire Başkanı . 23Daire Başkanı (Sigortalı Emeklilik Daire Başkanı) . 24Daire Başkanı (Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanı) . 25Daire Başkanı (Yurtdışı Hizmetler Daire Başkanı) . 27Daire Başkanı (Primsiz Aylıklar Daire Başkanı) . 28Daire Başkanı (Kısa Vadeli Sigortalar Daire Başkanı) . 30Daire Başkanı (Koordinasyon ve Bilgilendirme Daire Başkanı) . 31Daire Başkanı (Sigortalı Tescil ve Hizmet Daire Başkanı) . 32Daire Başkanı (İşverenler Prim Daire Başkanı) . 34Daire Başkanı (Sigortalılar Prim Daire Başkanı) . 36Daire Başkanı (İhtilaflı Primler Daire Başkanı) . 37Daire Başkanı (Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı). 38Daire Başkanı (Politika Geliştirme Daire Başkanı) . 39Daire Başkanı (İlaç ve Eczacılık Daire Başkanı) . 41Daire Başkanı (Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı) . 42Daire Başkanı (Tıbbi Malzeme Daire Başkanı) . 44Daire Başkanı (İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı) . 46Daire Başkanı (Sağlık Sigortacılığı Daire Başkanı) . 48Daire Başkanı (Maluliyet ve Sağlık Kurulları Daire Başkanı). 49Daire Başkanı (Bilgi Sistemleri ve Güvenliği Daire Başkanı) . 51Daire Başkanı (Elektronik Yayın ve Bilgi Dağıtım Daire Başkanı) . 53Daire Başkanı (Kurumsal ve Sosyal Sigorta Yazılımları Daire Başkanı) . 55Daire Başkanı (Genel Sağlık Sigortası Yazılımları Daire Başkanı) . 57Daire Başkanı (Mali Yönetim ve Organizasyon Daire Başkanı) . 59Daire Başkanı (Teknoloji ve İş Geliştirme Daire Başkanı) . 61Daire Başkanı (Elektronik Arşiv Yönetimi Daire Başkanı) . 63Daire Başkanı (Kurumsal İletişim Daire Başkanı) . 64Daire Başkanı (Stratejik Yönetim Daire Başkanı) . 66

Ücretsiz sunu, dosya indirme servisi

En hit 20 Dosya

 Dosya Adı

Hit

Ms Project Notlar-1- 

5888

Ms Project Tutorial 

3439

Ms Project Notlari -2- 

3296

Zaman Yönetimi ve Planlama 

3009

Primavera Egitim Notlari (Resimli Bolum 1) 

2429

ÜRETİM PLANLAMA ve KONTROLÜ Eğitim Notu 

2389

ERP Kurumsal Kaynak Planlama 

2236

is yeri düzeni ve disiplinin saglanmasinda 

1992

Lojistik ve tedarik zinciri yönetimi 1 (Sunu) 

1842

Liderlik ve Yonetim Hakkinda Ornek ifadeler 

1797

Proje Nedir? Proje Yönetimi neden gereklidir? 

1785

Microsoft Project 2010 Eğitim notu 

1722

6Sigma Deneyim Paylasim rev2 (ppt)  

1661

Etkin Süreç Yönetimi Ve ISO 9001:2000 

1647

Primavera Egitim Notlari (Resimsiz) 

1495

Malzeme ihtiyac planlaması (MRP) 

1465

ÜRETİM YÖNETİMİ Eğitim Notu 

1416

Skype. internet uzerinden ucretsiz konusma 

1346

TKY Uygulamalarynda Kullanylan Teknikler 

1326

Turkiyede Proje Planlama ve Proje Dongusu Yonetimi 

1310

En yeni 20 Dosya

 Dosya Adı

Hit

süreç yönetimi ve iş akış şemaları 

797

ISO 9001 Kalite Terimleri 

433

Tedarikçi El Kitabı 

506

360 Derece Performans Değerlendirme 

525

İnsan Kaynakları Yönetimi Sisteminde Ödüllendirme  

465

Ünvan Bazında Görev Tanımları 

530

kalite el kitabı 

438

entegre el kitabı 

610

Çevre Denetçileri El Kitabı 

391

ISO/TS 16949 KALİTE SİSTEM DENETİMİ SORU LİSTESİ 

806

İç Tetkik Prosedürü 

559

Excel Fonksiyonları 

767

ÜRETİM YÖNETİMİ Eğitim Notu 

1416

ÜRETİM PLANLAMA ve KONTROLÜ Eğitim Notu 

2389

SAP R3 ERP Yazılımı Kitapçığı 

1144

Stok Yönetimi Eğitim notu 

900

Microsoft Project 2010 Eğitim notu 

1722

Liderlik ve Yöneticilik 

560

Excel Dersleri : İleri Excel 2 

926

Excel Dersleri : İleri Excel 

989

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Müzakere yöntemleri ile münakaşalardan kurtulun. Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.

Kurumsal Eğitimler
Bütçe Eğitimi

Bütçe eğitimi ile bir bütçenin nasıl hazırlanması gerektiği sıfırdan itibaren anlatılmaktadır. Eğitim içerisinde farklı sektörlere ait bütçe örnekleri anlatılmaktadır.