Dr. Murat DÜZGÜN

Dr. Murat DÜZGÜN

Dr. Murat DÜZGÜN

Ekim/1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Daha sonra, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans, U.I.C. International Business Management - Pre-MBA (Chicago-U.S.A.), Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme (Pazarlama Yönetimi) Yüksek Lisans (MBA) Programını ve Teknik eğitim olarak Sakarya Üniversitesi “Mekatronik” (Elektromekanik-Robotik Ön Lisans) Meslek Yüksek Okulunu bitirdikten sonra son olarak, Okan Üniversitesi İngilizce İşletme Yönetimi Doktora (Ph.D.) (Yönetim ve Organizasyon) programını tamamladı.

Sırasıyla In-Teknik / İthalat ve İhracat firmasında Kurucu Üye ve Serbest Mütercim/Tercüman olarak çalıştı. 1994 yılından itibaren; Aksa Jeneratör Pazarlama A.Ş. Firmasında Dış Ticaret Müdür Yardımcısı, Honda-Anadolu Otomotiv firmasında İhracat Pazarlama Müdürü, Hema Endüstri A.Ş.’de (John Deere/USA) İhracat Pazarlama ve Lojistik Koordinatörü, Kaya Otomotiv’de Gn. Md. Yrd. Ve A.I.A.–Bin Jabr Group (U.A.E.) Askeri Araçlar (HMTV) projesinde, Türkiye ve Avrupa Lojistik Müdürü olarak görev yaptı.

İstanbul Üniversitesi Eğitim Vakfı–“İthalat/İhracat Uzmanlık”, İstanbul Teknik Üniversitesi – “Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticiliği” ile “Yönetim Bilişimi ve Bilgisayar Sistemleri” Uzmanlık Programları, Academy Tech Bilgisayar Eğitim Merkezi – “İleri Web Tasarım ve Programlama” kurslarına katılan Murat Düzgün; ayrıca “C.P.L.” (Ticari Pilot Ehliyeti) ve THY “Uçak Teknisyenliği” ile “Uluslararası Genel ve Ticari İngilizce Öğretmenliği” (INTESOL-İngiltere) ve London College of Music (LCM – Level 5) Piyano ve (LCM – Level 3) Gitar Sertifikalarına da sahiptir.

İyi derecede İngilizce ve az düzeyde Almanca bilen Murat Düzgün’ün yayınlanan Türkiye’de 6 adet, Uluslararası olarak 1 Adet kitabı bulunmaktadır. Halen Okan, Maltepe, Kültür Üniversiteleri ve Beykoz Lojistik MYO ’da dersler vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Verdiği Eğitimler

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Müzakere yöntemleri ile münakaşalardan kurtulun. Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.

Kurumsal Eğitimler
Bütçe Eğitimi

Bütçe eğitimi ile bir bütçenin nasıl hazırlanması gerektiği sıfırdan itibaren anlatılmaktadır. Eğitim içerisinde farklı sektörlere ait bütçe örnekleri anlatılmaktadır.