Almila DALKILIÇ

Almila DALKILIÇ

Almila DALKILIÇ

İstanbul’da doğdu. 1993 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ‘Sahne Görüntü Ana Sanat Dalı Tiyatro Dekor Kostüm’ bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında London School of Publıc Relatıons’dan ‘An İntegrated Approach to PR Certificate’ almıştır.

Uki, Beymen, Home Store gibi firmalarda Dekoratör olarak çalışmıştır.

TGRT, İstanbul FM, Medya FM, MTV’de toplamda 8 yıl Program Yapımcılığı ve Sunuculuk yapmıştır.(Canlı yayın)

MEB Bakanlığı onaylı Haber Spikerliği ve Sunuculuk sertifikasına sahiptir.

Logo Şirketler Grubu, Çanakcılar Şirketler Grubu, Spotek ve TGRT’de Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapmıştır.
Müziğe, Üniversite yıllarında katıldığı yarışmalarda dereceler ve birincilikler alarak başlamış, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiş ve canlı yarışma performansıyla hem bateri çalıp hem de solo bir şarkıyı seslendirerek

" En iyi Enstrümantalist" ödülünü alarak Türkiye'nin ilk ve tek Ödüllü Bayan Bateristi unvanını kazanmıştır.

Speaker olarak katıldığı zirve ve organizasyonlarda sunumlarına ek olarak Bateri Show da yapmaktadır.

TRT Ses Sınavında 2.lik, TRTAltın Anten’de Mansiyon kazanmıştır. ATV’de Gani Müjde’nin ekibinde her hafta yayınlanan bir stand up show programı yayınında bir sezon boyunca baterist olarak görev almıştır.( Canlı yayın ) Eurovision Türkiye Jüriliği yapmıştır. Daha sonra müzik çalışmalarına konser ve reklam müzikleri ( jingle ) solistliği ile devam etmiştir. Pek çok reklam müziği seslendirmiş olup jingleları tüm radyolarda yer almıştır. (Yataş, Maggi, İstanbul FM, Sandy, Loreal, Çardak, Laressa, Şifa Hastanesi, Logo Collection, Mercedes Benz vb…)

Ak Parti Siyaset Akademisi’nde Milletvekili adaylarına vermiş olduğu eğitimler sebebiyle o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, Kadıköy Belediyesi’nde ve Sağlık Polikliniği’nde vermiş olduğu eğitimlerden dolayı Belediye Başkanı Selami Öztürk’den Teşekkür Belgeleri almıştır. Bir yıl boyunca sözleşmeli olarak Kadıköy Belediye Başkanı Av.Selami Öztürk’ün İletişim Danışmanlığını yapmış, Kadıköy Belediyesi personeline İletişim Teknikleri eğitimler vermiştir.

Uzmanlık konuları;

Müthiş Sunum Teknikleri, Hitabet Sanatı, Doğru İletişim Sırları, Başarı ile Motivasyon Motivasyon ile Başarı, Öfke Yönetimi, Brief teknikleri, İş Adabı, Antagonist İkna, Şapka çıkarttıran Müşteri Hizmetleri, Halkla ilişkiler, Güzel Konuşma ve Diksiyon, Beden Dili, Ekip çalışması, Takım ruhu ve Takımdaşlık, Liderlik, Karizma, Zirve yapan Motivasyon, Eureka, Sunum hakkında hiç Bilinmeyenler, Telefonda İletişim, İmajınız Siz siniz, Özgüven, Zor insanlarla Kolay İletişim, Zaman ve Stres Yönetimi, Ritim ve Ses Atölyesi, Yöneticilik ve Yönetme Sanatı, Eğiticinin Eğitimi, Siyasilere özel seçim kazandıran tüyolar, Aile içi İletişim, Müşteri ile doğru İletişim teknikleri, Kurumsal İtibar Yönetimi, vb.olup Türkiye’de Protokol eğitimi veren beş hocadan biridir.

Verdiği Eğitimler

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Müzakere yöntemleri ile münakaşalardan kurtulun. Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.

Kurumsal Eğitimler
Bütçe Eğitimi

Bütçe eğitimi ile bir bütçenin nasıl hazırlanması gerektiği sıfırdan itibaren anlatılmaktadır. Eğitim içerisinde farklı sektörlere ait bütçe örnekleri anlatılmaktadır.