Depo Eğitimi

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi Fotoğrafları – Ocak 2018

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi Fotoğrafları

25-26 Ocak 2018 tarihlerinde Taksim Titanic City otel’de genel katılıma açık olarak yapılan Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimini gerçekleştirdik. Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimine Saray Muhallebicisi (TEŞVİKİYE SARAY GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.), Gürallar (GÜROK TURİZM VE MADENCİLİK A.Ş.) ve Kingfisher (KSO İSTANBUL SOURCİNG EV GELİŞTİRME ÜRÜN. VE HİZM. LTD. ŞTİ.) satınalma, lojistik ve tedarik zinciri bölümü çalışanları, uzman ve yöneticileri katılmıştır.

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

Lojistik yönetimi eğitiminde, yeni ve bütünsel Lojistik yönetimi yaklaşımı kavramı kapsamında Tedarik Zinciri Yönetiminin (supply chain management) temel felsefesi, fonksiyonları, bileşenleri ve yöntemlerinin açıklanarak, tüm lojistik faaliyetlerinin daha etkin ve verimli yapılmasının sağlanmasıdır.

Globalleşme ile hızla artan rekabetin en önemli ve büyük ilerlemeyi gösteren sektörlerinden biri lojistik sektörüdür. Lojistik eğitimi ile amaçlanan; katılımcıların lojistik ve tedarik zinciri yönetiminin temel prensiplerini benimsemeleri, süreçlere ilişkin detaylı bilgi edinmeleri, stratejik kararlar alabilmelerinin desteklenmesi, karar verme ve sorun çözme yetkinliklerinin geliştirilmesidir.

Kimler Katılmalı

  • Lojistik eğitimine firmaların, Lojistik, Satınalma, Depo, Dış Ticaret veya Sevkiyat bölümlerinde çalışanlar,
  • Lojistik sektöründe veya satınalma alanında çalışan veya çalışmak isteyenler,
  • Bu sektörde çalışıp bilgilerini güncellemek isteyenler veya bu sektör ile ilgilenenler.

Daha fazla bilgi için Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

Satınalma Eğitimleri

Satınalma bölümü çalışanları, uzman ve yöneticileri başta olmak üzere, depo, lojistik, satış, pazarlama gibi bölümlerde görev alanların katılabileceği eğitim başlıkları aşağıdadır. Linklere tıklayarak eğitimler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Satınalma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi


İleri Derece Satın Alma yönetimiStratejik Satınalma Yönetimi EğitimiSatın Alma’da Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri EğitimiLojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi EğitimiSözleşme Yönetimi ve Sözleşmeler Hukuku EğitimiÜretim Planlama ve Stok Yönetimi EğitimiSatınalma Eğitimi

Satın Alma Eğitim Tarihleri - Satınalma Eğitim Takvimi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply