0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Online ileri Derece Satınalma Yönetimi Eğitimi Fotoğrafları – Ekim 2020

Online ileri Derece Satınalma Yönetimi Eğitimi Fotoğrafları – Ekim 2020

Online Canlı yayın İleri Derece Satınalma Eğitimi 1-2 Ekim 2020 tarihlerinde ASSİSTT REHBERLİK VEMÜŞTERİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKET satınalma ve iaderi birim çalışanlarına özel olarak gerçekleşti. Online ileri derece Satınalma Eğitimine ait fotoğraflar aşağıdadır. Temel Satın Alma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi, ileri derece satınalma yönetimi eğitimi ve stratejik satınalma yönetimi eğitimlerine ait bilgi almak için linklere tıklayabilirsiniz.

  Satınalma Eğitimleri

  Satınalma bölümü çalışanları, uzman ve yöneticileri başta olmak üzere, depo, lojistik, satış, pazarlama gibi bölümlerde görev alanların katılabileceği satınalma eğitimleri başlıkları aşağıdadır. Linklere tıklayarak kurumsal eğitimler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Satınalma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi


  İleri Derece Satın Alma yönetimi  Stratejik Satınalma Yönetimi Eğitimi  Satın Alma’da Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi  Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi  Sözleşme Yönetimi ve Sözleşmeler Hukuku Eğitimi  Üretim Planlama ve Stok Yönetimi Eğitimi  Satınalma Eğitimi

  Satın Alma Eğitim Tarihleri - Satınalma Eğitim Takvimi

  Kurumsal Eğitimler

  Comments are closed.