Sözleşme Yönetimi Eğitim Fotoğrafları – Eylül 2018

0

Sözleşme Yönetimi Eğitim Fotoğraflar

18 Eylül 2018 tarihinde İŞ MERKEZLERİ YÖNETİM VE İŞLETME A.Ş. satınalma bölümü çalışan, uzman ve yöneticilerine özel olarak gerçekleştirdik. Sözleşme hazırlanması ile ilgili olarak hem teorik hem de pratik uygulamalı bilgiler aktarıldığı sözleşme yönetimi eğitimi sırasında gelen sorulara da detaylı cevaplar verilmiştir. Eğitim sırasında çekilen fotoğraflar aşağıdadır. Sözleşme yönetimi eğitimine ait içerik bilgisi için sözleşme yönetimi eğitimi linkine tıklayabilirsiniz.

Satınalma Eğitimleri

Satınalma bölümü çalışanları, uzman ve yöneticileri başta olmak üzere, depo, lojistik, satış, pazarlama gibi bölümlerde görev alanların katılabileceği eğitim başlıkları aşağıdadır. Linklere tıklayarak eğitimler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Satınalma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi


İleri Derece Satın Alma yönetimiStratejik Satınalma Yönetimi EğitimiSatın Alma’da Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri EğitimiLojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi EğitimiSözleşme Yönetimi ve Sözleşmeler Hukuku EğitimiÜretim Planlama ve Stok Yönetimi EğitimiSatınalma Eğitimi

Satın Alma Eğitim Tarihleri - Satınalma Eğitim Takvimi

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.