Sözleşme Yönetimi Eğitim Fotoğrafları – Eylül 2018

0

Sözleşme Yönetimi Eğitim Fotoğraflar

18 Eylül 2018 tarihinde İŞ MERKEZLERİ YÖNETİM VE İŞLETME A.Ş. satınalma bölümü çalışan, uzman ve yöneticilerine özel olarak gerçekleştirdik. Sözleşme hazırlanması ile ilgili olarak hem teorik hem de pratik uygulamalı bilgiler aktarıldığı sözleşme yönetimi eğitimi sırasında gelen sorulara da detaylı cevaplar verilmiştir. Eğitim sırasında çekilen fotoğraflar aşağıdadır. Sözleşme yönetimi eğitimine ait içerik bilgisi için sözleşme yönetimi eğitimi linkine tıklayabilirsiniz.

  Satınalma Eğitimleri

  Satınalma bölümü çalışanları, uzman ve yöneticileri başta olmak üzere, depo, lojistik, satış, pazarlama gibi bölümlerde görev alanların katılabileceği eğitim başlıkları aşağıdadır. Linklere tıklayarak eğitimler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Satınalma Yönetimi ve Teknikleri Eğitimi


  İleri Derece Satın Alma yönetimi  Stratejik Satınalma Yönetimi Eğitimi  Satın Alma’da Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi  Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi  Sözleşme Yönetimi ve Sözleşmeler Hukuku Eğitimi  Üretim Planlama ve Stok Yönetimi Eğitimi  Satınalma Eğitimi

  Satın Alma Eğitim Tarihleri - Satınalma Eğitim Takvimi

  Share.

  Leave A Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.