Tahsilat Eğitim Fotoğrafları – Ekim 2018

0

Tahsilat Eğitim Fotoğrafları

Tahsilat eğitimini 8 ve 10 Ekim 2018 tarihinde Jungheinrich AG’nin Türkiye Ofisi olarak satış ve satış sonrası hizmetler konusunda faaliyet gösteren Jungheinrich Türkiye çalışanlarına özel olarak gerçekleştirdik. İstif makineleri sektöründeki diğer firmalardan farklı bir çizgide olan Jungheinrich Türkiye, genç ve eğitimli kadrosu ile güçlü satış-satış sonrası ekibine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve onlara daima en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, alanında uzman ekibiyle müşterilerine hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet vermektedir. Tahsilat eğitimi sırasında çektiğimiz fotoğraf aşağıdadır.

Müşteri Kaybı Yaşanmadan Alacakların Hızlandırılması ve Tahsilat Zorluklarının Çözümü

Tahsilat eğitimin amacı, süreçler üzerindeki çözümleri sunarak biriken ve donuklaşan alacakların hızını arttırma konusunda yapılacaklarını belirlemek ve çözüme kavuşturmak olacaktır.

Eğitim sırasında süreç yönetimindeki zafiyetlerin tespit edilmesi beraberinde çözüm önerilerinin geliştirilmesini, bu da sorunların çözülmesini sağlayacaktır.

Esas olan “alırken kazanmak” felsefesine dayanarak satışta başlangıçtaki müşteri seçiminin analizi ve doğru satış yapabilmenin kuralları da dikkate alınacaktır.

Eğitim detayı için Tahsilat Eğitimi

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.