Depo Eğitimi

Topluluk Önünde Konuşma ve Beden Dili Eğitimi Fotoğrafları – Kasım 2017

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Topluluk Önünde Konuşma ve Beden Dili eğitimini 18-19 Kasım 2017 tarihlerinde  MARPORT LİMAN İŞLETMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.  çalışan ve yöneticilerine özel olacak şekilde gerçekleştirdik.

Topluluk Önünde Konuşma Ve Beden Dili Eğitimi

Eğitimin Konusu

Topluluk önünde konuşmanın ve güzel konuşmanın bir sanat olduğu gerçeği ile hareket edildiğinde bu sanatın özellikle kariyer sahibi olabilmek için gün geçtikçe artan bir önemi bulunmaktadır.

Konuşma sanatı, kişilerin karar verme güçlerini geliştirerek onlara çok yönlülük ve takım çalışması gerçekleştirme yeteneği kazandırmaktadır.

Kendini doğru ifade edebilmek, bildiğini karşı tarafa doğru aktarabiliyor olmak kişinin iş ve özel yaşamındaki en önemli özelliklerinden birisidir.

Bu program, katılımcıların, dili doğru ve etkili kullanarak başarılı iletişim kurabilme yeteneklerini geliştirmek, gerginlik ve heyecanın giderilmesi için gerekli ipuçlarını aktarmak, akıcı bir konuşma ile kişiler arası etkili iletişim kurulmasına katkıda bulunmak ve başarılı konuşmaların nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin tekniklerin iletilmesi amacını taşır. Ayrıca eğitim sürecinde yapılacak olan uygulamalar ile katılımcıların performansları yerinde ölçülecek ve hataları giderilmeye çalışılacaktır.

Detaylı eğitim içeriği için tıklayın

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply