EVLİLİK

0

EVLİLİK
Bir adam gazeteye ilan vermiş: -Eş arıyorum-. Ertesi gün yüzlerce mektup almış. Hepsi aynı şeyi söylüyormuş. -Benimkini alabilirsin.-
Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz. -Ya arabası yenidir ya da karısı!..-
Bir genç babasına sorar; -Baba evlenmek kaça mal olur?- Baba cevap verir: -Bilmiyorum oğlum, ben hálá ödüyorum.-
Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin, sonra yanındakinin istediği yemeği görüp:-Keşke onu isteseydim- dersin.
Evliliğin ilk yılında adam konuşur kadın dinler, ikinci yılında kadın konuşur adam dinler, üçüncü yılında her ikisi de konuşur, komşular dinler.
Bir kavgadan sonra kadın kocasına bağırır: -Seninle evlendiğimde tam  bir aptalmışım.-
Adam cevap verir: -Evet aşıktım, fark edemedim.-
Bir davette bir hanım arkadaşına sorar;-Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun?- 
Diğer hanım cevap verir;-Evet yanlış adamla evliyim de ondan.-
Tipik “erkek” adam, tipik “fıstık” ile evlenir ve o gece kuralları koyar: “Eve istersem, istediğim saatte gelirim ve dırdır istemem. Yemeğe  gelmiyorum demezsem 4 4-lük bir yemeği sofrada isterim. Arkadaşlarla istediğim zaman ava, balığa, icmeye, kumara giderim ve dırdır istemem. Bunlar benim kurallarım, bir diyeceğin var mı ?” Yeni gelin ;“Yo, tamam. Sadece bil ki bu evde her akşam saat 19.00-da sevişme olacaktır. Ister sen de ol, istersen olma…”
Adam (doktor), kahvaltıda karısıyla kavga eder ve “zaten yatakta da hiç iyi değilsin !” diyerek kalkıp gider. Daha sonra kötü davrandığını düşünerek karısını arar. Uzun uzun çalan telefonu karısı sonunda açınca adam biraz tersce; “Ne diye açmıyorsun ?” der. Kadın;“Yataktaydım.. .” “Bu saatte yatakta ne yapıyorsun ki ?” “İkinci bir görüş alıyordum…”
Adam 6 cocuğu olduğuyla gururludur. O kadar övünmektedir ki karısına bütün itirazına rağmen her seferinde “6 Cocuğumun Anası” diye hitab eder. Bir gece bir davette artık eve dönmek isteyen adam karısına seslenir: “Hazır mısın, 6 cocuğumun anası ?” Sinirlenen kadın cevap verir:“Hazırım 4-ünün babası!”

   
Alıntı

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
süpermişşşLOL
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
Clap
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
Evlilik dünyada  en çok şikayet edilen durum  olmasına rağmen en çok gönüllüsü olan kurumdur… 🙂 ……
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.