Mayıs 2009 Eğitimlerimiz

0

Mayıs 2009 Eğitimlerimiz

Mayıs 2009 Eğitimlerimiz

BiYMED Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

http://www.biymed.com

BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile kurumların ihtiyacı olan danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda tarafsız yol gösterici rolüyle tecrübelerini aktarmakla birlikte, verilen hizmetin verimliliğini ve günlük hayata entegrasyonundaki başarısını BiYMED garantisi altında sunar.

Vizyonumuz :Bilgi, İletişim, Yönetim, Mühendislik, Eğitim, Danışmanlık konularında optimum alternatifler sunan, seçilen alternatifin hizmetini kullanım ömrü boyunca denetleyen, çözüm ortaklığı konusunda koşulsuz güvenle danışılan kurum kimliğimizi korumak.

Misyonumuz :Türkiye’de profesyonel iş anlayışının yerleşmesi için ihtiyaç duyulan tartışma ve bilgi paylaşımı platformları yaratmak.

Değerlerimiz : Yeniliğe Açıklık, Değişim Liderliği, Objektiflik, Takipçilik, Sonuç Odaklılık

Hem kurumunuza özel eğitimleriniz, Hem genel katılıma açık eğitimlerimiz Hem de biri bir yaptığımız özel eğitimlerimiz ile bugüne kadar 300 kuruma verdiğimiz Kaliteli Eğitimlerimiz ile Nisan 2009 Eğitim programımıza aşağıda yer almaktadır.

SATINALMA YÖNETİMİ VE TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

14-15 Mayıs 2009

Küresel rekabet ortamında satınalma faaliyetleri işletmeler için stratejik bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda yurtiçi ve uluslararası tedarikçilerin bulunması, onlarla olan ilişkilerin yönetilmesinden, pazarlık süreçlerine, tedarikçi ilişliklerinden satınalma pazar araştırmasına kadar bir dizi faaliyet sürekli bir dinamizm halindedir. Eğitim, çeşitli sektörlerden gelen satınalma yöneticileri ile farklı görüş ve uygulamaları tanıma, tartışma ve bilgilenme amacına yöneliktir.

Mayıs 2009 Eğitimleri

25-26 Nisan 2009

Uluslararası Muhasebe Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama

2-3 Mayıs 2009

ISO9001:2008 KYS iç Denetçi Eğitimi

Temel Yöneticilik Eğitimi

Primavera ile Proje Planlama

Ms Project ile Proje Planlama ve Yönetimi

9-10 Mayıs 2009

Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi

İşletme Bütçeleri Ve Bütçe Kontrol Teknikleri

Süreçlerle Yönetim  

14-15 Mayıs 2009

Satınalma Yönetimi Ve Teknikleri

ANSYS-e Giriş  

21-22 Mayıs 2009

Depolama Sistemleri&Depo ve Stok Yönetimi

23-24 Mayıs 2009

Ms Project ile Proje Planlama ve Yönetimi

23 Mayıs 2009

Yönetici Asistanları İçin Etkili Konuşma Ve Beden Dili Eğitimi

29 Mayıs 2009

Etkili Konuşma Ve Diksiyon Teknikleri Eğitimi

30-31 Mayıs 2009

Müşteri ilişkileri Yönetimi

Temel Yöneticilik Eğitimi

2009 yılında Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinden Eğitim Alan Bazı Kurumlar

http://www.Biymed.com

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.