Bu yarışta kaybeden yok

0

Bu yarışta kaybeden yok

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinliklerini sportif ve kültürel öğelerle süslemek amacıyla düzenlenen ve 4 bini aşkın sporcunun katıldığı 85. Yıl Cumhuriyet Şöleni muhteşem finalle sona erdi. Celal Atik Spor Salonu-ndaki kapanış töreninde, tüm sporculara katılım madalyası verildi.

 
İzmir Büyükşehir Belediyesi-nin Cumhuriyet Bayramı coşkusunu 7-den 70-e tüm İzmirlilere yaşatmak amacıyla düzenlediği “85. Yıl Cumhuriyet Şöleni” renkli görüntülerle sona erdi. 5 branşta 4 bini aşkın sporcunun katılımıyla “mini bir olimpiyat” havasına bürünen turnuvanın son gününde, tüm sporcuların yer aldığı ödül töreni yapıldı.
 
Törende bir konuşma yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yusuf Ali Karaman, İzmir-in Cumhuriyet değerlerine sahip çıkma konusunda tüm Türkiye-ye örnek bir kent olduğuna dikkat çekerek, “Sizlerin bu turnuvaya gösterdiğiniz büyük katılım, bunun en güzel kanıtıdır” dedi. Büyükşehir Belediyesi-nin eğitime sağladığı katkılara da değinen Karaman, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, ulusal değerlerine sahip çıkan bir neslin yetiştirilmesini amaçladıklarını söyledi. Turnuvada dereceye giren sporcuların madalyalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yusuf Ali Karaman, Genel Sekreter Ersu Hızır, Genel Sekreter Yardımcıları Tufan Eker, Pervin Şenel Genç ve ESHOT Genel Müdürü Gül Şener verdi.
 
mynet

Duzenleyen MELDAKV – 29.Ekim.2008 saat 15:42
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.