FLASH HABER !! Fatih Terim'e %100 zam…(İSTİFA)

0

FLASH HABER !! Fatih Terim'e %100 zam…(İSTİFA)

Terim-in maaşı ne kadar oldu?

Federasyon kriz tanımadı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim-in sözleşmesi 2012-ye kadar uzatılırken aldığı ücret iyileştirildi.
 
 
Terim-in maaşı 220 bin YTL

Federasyon kriz tanımadı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim-in sözleşmesi 2012-ye kadar uzatılırken aldığı ücret iyileştirildi. Terim-e ayrıca tesisler konusunda tam yetki verildi.
Fatih Terim-in sözleşmesi konusunda belirsizlik sona erdi. Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener-le, Milli Takımlar çalıştırıcısı Fatih Terim sözleşmenin 2012-ye kadar uzatılması konusunda anlaştı. Özgener-le Terim arasındaki ön görüşme, Milli Takımın Estonya ile oynadığı Dünya Kupası grup eleme maçı öncesi kamp yaptıkları Radison SAS Otel-de gerçekleşti. Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl-ın da hazır bulunduğu görüşme yaklaşık bir saat sürdü. Taraflar maç öncesi yapılan görüşmede Terim-in ücreti ve yetkilerinin artırılması konusunda el sıkıştı.

İKİ KAT FAZLA ALACAK


Fatih Terim hakkında Tottenham, Bayern Münih ve G.Saray-dan teklif aldığı yolunda basında çıkan haberler etkisini gösterdi. Teknik direktörünü kaçırmak istemeyen Federasyon Başkanı Mahmut Özgener, sporculara yapılan vergi indirimine ilişkin yeni yasal düzenlemede teknik direktörlerin kapsam dışı bırakılmasından bu yana rahatsız olduğunu dile getiren Terim-in maaşını iki kat iyileştirdi. Daha önce 110 milyar lira olan Fatih Terim-in maaşı 220 milyar liraya yükseltildi. Terim-e aldığı iki kat ücretin yanı sıra tesisler konusunda da tam yetki verildi.
 

Duzenleyen arzu sarı – 17.Ekim.2008 saat 17:30
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
Osman bey-e katılıyorum,
tahtı bırakma zamanı gelmiştir,

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
Eğer Fatih terim bu parayı hakettiğini düşünüyosa bu ortamda söylenecek başka da söz yoktur..Bugün %100 zammı hangi işveren işçisine yapıyor. Bırakın devlet bile memurlarına bu kadar zam vermiyor.
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Bu haberi dün akşam bi gazetenin internet sitesinde okudum, valla 800 kusur yorum yapılmıştı, nedenini tahmin edersiniz artık… !!

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
tüm yorumları ,eleştirileri fazlasıyla hak ediyor bu ne ya İnsanlar ne paralara geçinmeye çalışıyorlar.Ayıp bu uçurumlar nedir  vah halimize vah,Angry
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
Arzu Hanım-ın başlattığı Fatih Terim-e %100 zamm…konusu
yüzünden Fatih hoca istifa ediyormuş,
bu forumumuzun bir başarısıdır :)))

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

ŞOK İDDİA: TERİM BIRAKIYOR!

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim-in görevini bırakacağı açıklandı. Terim-un bu kararı TFF-nin sözleşmesini 2012-ye kadar uzatmaması nedeniyle aldığı öğrenildi.
Fatih Terim Milli Takım-ı bırakıyor
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener-in göreve geldiği günden bu yana Terim-in 2010 yılına kadar olan sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretlerinde medyada açıklanması üzerine bu kararı aldığı iddia edildi.
 
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulunun bugün www.tff.org sitesinde yaptığı açıklamada; “Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim-in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi Milli Takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır. Ancak Fatih Terim-in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Takım hocasını zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz “sıkı pazarlık”, “maaş artırımı için söz verildi”, “bu paraya değer mi” şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim-e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim, milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır.” sözlerini Fatih Terim-in etkili bulmadığı ve istifa kararını da bu nedenle aldığı ileri sürüldü.

Terim-in önümüzdeki hafta içinde medya toplantısı yaparak bırakma kararını açıklayacağı vurgulandı.

 
 

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.