G.Saray ve F.Bahçe dostluk maçı yapacak

0

G.Saray ve F.Bahçe dostluk maçı yapacak

s

G.Saray ve F.Bahçe dostluk maçı yapacak

AliSami Yen-deki “utanç gecesi”ni unutturmak isteyen Galatasaray ileFenerbahçe, 19 Mayıs-ta dostluk maçı oynayacak. Mekan ise İnönü…

AliSami Yen-de oynanan son derbi golsüz sona ermiş, ancak ortaya konanfutboldan çok, çıkan saha olayları ve oyuncuların birbiriyleyumruklaşması maça damga vurmuştu.

Fanatik Gazetesi-nin haberinegöre; İki kulübün yöneticileri işte bu kötü izleri silmek adına kollarısıvadı ve önemli bir adım attı. Galatasaray ve Fenerbahçe, 19 MayısAtatürk-ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesindedostluk maçı yapmaya karar verdi.

Karşılaşma tarafsız sahada oynanacak, mekan da belirlendi: İnönü Stadı. 19 Mayıs-taki mücadele saat 20.00-de başlayacak.

Taraftar sayısı da eşit olacak

Hakemataması ise önümüzdeki günlerde Merkez Hakem Kurulu tarafındangerçekleştirilecek. Bu sürpiz karar, dün akşam saatlerinde iki kulübünresmi internet sitelerinden duyuruldu.

Hem Galatasaraylı hem deFenerbahçeli yöneticilerin konuyla ilgili olarak futbolcularlagörüşeceği ve bu karşılaşmada dostça davranışlarda bulunmalarınıisteyeceği öğrenildi.

Tribündeki taraftarlar da eşit sayıda olacak ve böylece unutulmaz bir bayram etkinliği gerçekleşmiş olacak.

Milliyet

KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
BELGİN HANIM HAKLIThumbs%20Up
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.