Hem eğlence hem egzersiz

0

Hem eğlence hem egzersiz

Reebok ve Cirque De Soleil tarafından icad edilen yeni spor Jukari deneyimi İstinye Park ve Metrocity’de yaşanacak.

Güncelleme: 02:25 TSİ 01 Mayıs. 2009 Cuma

JukariFit to Fly egzersiz programı, Reebok ile Cirque de Soleil’inişbirliğinden ortaya çıktı. Reebok’un kadınlar üzerinde yaptığı biraraştırmaya göre, araştırmaya katılanların yarısından fazlası 2 ayiçinde düzenli egzersiz yapma kararlarını uygulamaktan vazgeçtiklerinibelirtirken, bunların neredeyse tamamı egzersiz yapmanın daha eğlencelibir yolunu aradığını söylüyordu. Reebok, ilham verici ve eğlenceli biregzersiz programı yaratmak amacıyla yola çıkarak Jukari Fit to Fly’ıyarattı.

Jukariegzersizi Metrocity Boyner’de 2-3 Mayıs tarihlerinde, İstinye ParkBoyner-de ise 18-19 Mayıs tarihlerinde sabah 10’dan akşam 10’a kadardenenebilecek.

Jukari nedir?

JUKARI Fit to Fly kardiyo, güç, denge ve karın egzersizleri sayesindetüm vücudu esnetip güçlendiren ama aynı zamanda eğlendiren bir egzersizprogramıdır. En fazla 12 kişiden oluşan bir grup egzersiz programı olanJUKARI Fit to Fly, Fly Set kullanılarak, deneyimli bir eğitmeneşliğinde uygulanır. FlySet özellikle JUKARI Fit to Fly içintasarlanmıştır ve spor salonlarının tavanına monte edilir. FlySet, birçelik çubuk etrafında 360 derece dönebilecek şekilde 2 halkayla tavanasabitlenmiş üç dayanıklı halatın ayarlanabilir uzunlukta bağlanmasındanoluşur. FlyBar yüksekliği ayarlanabilecek şekilde 2 halka arasınayerleştirilmiş, neopren kaplanmış ayarlanabilir çelik bir çubuktur. Buaparat egzersiz boyunca uçma hissi yaşatarak vücudu güçlendirir veesnetir.

NTV


Duzenleyen meredithgrey – 02.Mayıs.2009 saat 11:14
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.