Pilates Eğitim CD si

0

Pilates Eğitim CD si

TEŞEKKÜRLER OSMAN  BEY  Tongue 
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
Çok hızlısınız gerçekten sorunlara müdahale ve cevap kabiliyeti bu kadar yüksek başka bir foruma bilmiyorum… tekrar tşk …Smile
4.cü dosya bulunamıyor?Adresi nedir acaba?
Selam

pilates serisini indirmeye basladim ama ne yazik ki 4 ve 5 . linkler ölmüş. inceledigimde daha onceden upload edildigini de gördüm. Ama ben biraz gec kalmişim yakalamakta. Mümkünse yardimci olabilecek bir arkadasimiz olabilir mi ?

Kolay gelsin

Pilates Sağlık Yaşam Eğitim CDsi
Boyut: 469 MB

MTV Pilates ile vücudunuzu dayanıklılaştıran ve zihninizi güçlendirenhareketleri öğrenin. Ünlü Yoga ve Pilates eğitmeni Kristin MCgee’ninönderliğinde, MTV Pilates size yepyeni bir vücut dayanaklılık programısunuyor. Bu çok özel egzersiz programı, yeni başlayanlar , ortaseviyedekiler ve üst seviyedekiler içinde son derece uygun. Arizona’nıngüzel ve sakin ortamında çekilen MTV Pilates ile vücudunuz ve zihniniziyenileyeceksiniz.

Pilates_Egitim_Cd_si.part1
Pilates_Egitim_Cd_si.part2
Pilates_Egitim_Cd_si.part3
Pilates_Egitim_Cd_si.part4
Pilates_Egitim_Cd_si.part5

çok doğru,

bugünü güzel yaşamak gerekiyor,yaşamak ise kişiye özgü.

Teşekkürler çok güzel bir paylaşım…

Linklerin tamamıda çalışıyor
1.2.3.5 bende açaıyoru

Ne yazık ki tüm linkler ölü

yaaa evet lutfen bırı baksın bu lınkleree OSMAN BEY bayaa zaman gecmıs ama olsun yenılersenız bızde faydalanırızzz 😉 tesekkurler sımdıdıen

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.