Türkiye, Bosna-Hersek' i ağırlıyor

0

Türkiye, Bosna-Hersek' i ağırlıyor

İSTANBUL – A Milli Futbol Takımı, 2010 yılında Güney Afrika’da düzenlenecek 19. Dünya Kupası Finalleri öncesi Avrupa elemelerinde 5. Grup’taki üçüncü maçında bugün İstanbul’da Bosna-Hersek ile karşılaşacak.
Belçika ile Fenerbahçe Sükrü Saracoğlu Stadı-nda 1-1 berabere kalarak 2 puan kaybeden Türkiye, Bosna-Hersek maçını kazanarak moral depolamak istiyor.

BJK İnönü Stadı-nda saat 21.00-de başlayacak ve ATV-den naklen yayınlanacak karşılaşmayı Macaristan Futbol Federasyonu-ndan Viktor Kassai yönetecek. 

Kassai-nin yardımcılıklarını Gabor Eros ve Tibor Vamos yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Sandor Szabo.

» Terim: Sakatlıklar mazeret değil
» Blazevic: Türkiye-den korkuyorum

MUHTEMEL 11
Türkiye-nin Bosna-Hersek karşısına Volkan, Sabri, Servet, İbrahim, Hakan, Kazım, Aurelio, Ayhan, Arda, Batuhan ve Mevlüt-ten oluşan 11-le çıkması bekleniyor.

Bosna-Hersek-in ise, Hasagic, Berborovic, Spahic, Nadarevic, Damjanovic, Salihovic, Rahimic, Muratovic, İbricic, Misimovic, Dzeko 11-iyle sahada yer alması bekleniyor.

Türkiye gruptaki ilk 2 maçında deplasmanda Ermenistan-ı 2-0 yenerken, kendi evinde Belçika ile 1-1 berabere kaldı.

Bosna-Hersek ise deplasmanda İspanya-ya 1-0 yenilip, kendi sahasında Estonya-yı 7-0-la geçti.

ntv spor

Duzenleyen MELDAKV – 11.Ekim.2008 saat 19:05
KONUYA YAPILAN EK ve YORUM
0-1 ilk yarı sonucu

2-1 ben yazim dedim:)

2-1 kazandık..

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.