0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Özel mektup örneği

0

Özel mektup örneği

En sevilen ve insanların içerisinde cevher yürekli canım annem…
öncelikle ellerinden öper sana sonsuz saygılarımı sunarım. O güzel yüzünü görmeyeli yıllar oldu. sevgili Anneciğim nasılsın sıhhatın umarım yerindedir. Eğer oğlunu soracak olursan ben çok iyiyim sakın beni merak etme günlerim güzel geçmekte ve sağlığıma dikkat etmekteyim buralarda tek eksik olan sizlersiniz.
Babamada benden selamlarımı ilet Çok iyi olduğumu en yakın zamanda sizleri görmeye geleceğimi bildir.O güzel yemeklerini ve en beğendiğim böreklerini öyle özledimki bilemezsin. inşaallah kısa süre sonra hasret kaldığım yemeklerine kavuşacağım.
Afacan kardeşim minnoş nasıl onada benden selam gözlerinden öperim.
Beni sakın merak etmeyin Ellerinizden öper sizleri Allaha emanet ederim

Oğlunuz Allattin

Canım Arkadaşım
Nasılsın? Aslında bu soruyu sormam hata sen hep iyisindir, benim en zor anlarımda dahi yüzünden gülücüğü eksik etmeyip o travmatik dönemlerimi atlatmama hep yardımcı oldun. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır.

Mektubunda buraya geleceğinden bahsetmişsin, duyunca çok sevindim seni yeniden görecek olmak çok mutlu etti beni şimdiden neler yapacağımızı planlıyorum. Sen yokken değişen buraları görünce çok şaşıracaksın ama üzülme heryeri birlikte gezeceğiz ve araya giren zamana inat burdan hiç uzaklaşmamışsın gibi hissedeceksin.

Biliyormusun seni özlemek geleceğin günü sabırsızlıkla beklemek bile güzel çünkü dostluğumuz bu ayrılıklarla perçinlendi. Ama artık hasret bitiyor ve geliyorsun. Seni seviyorum canım arkadaşım.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.