Depo Eğitimi

Yumurtalarını başka yuvalara bırakarak bebek bakımından kurtulma hilesi hangi kuşa özgüdür?

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yumurtalarını başka yuvalara bırakarak bebek bakımından kurtulma hilesi hangi kuşa özgüdür? sorusunun doğru cevabı bu sayfada yer almaktadır.

Yumurtalarını başka yuvalara bırakarak bebek bakımından kurtulma hilesi hangi kuşa özgüdür? sorusu 7 Eylül 2017
Kendi Düşen Ağlamaz TV yarışma programı
Kendi Düşen Ağlamaz TRT 1 de yayınlanmakta olan sunuculuğunu Ertem Şenerin yaptığı yarışma programıdır. Yarışmaya 1 milyon türk lirası ile başlayan yarışmacılar seçtikleri cevap şıkkının üzerinde istediği tutarda para ile finale yürümek isterken yanlış cevap şıkkı üzerinde durduğu kapak açılarak ellerinde tutuğu para ile sulara gömülme riski de bulunmaktadır.

Kendi Düşen Ağlamaz

Kurunun yanında yaşın da kazandığı yarışma…
Okaliptus Medya tarafından hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz, eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır.Sunuculuğunu Ertem Şenerin üstlendiği yarışmada, katılımcılar 3 kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışmacılar, programın başında sahip oldukları Bir milyon TL.yi, 7 soru boyunca korumaya çalışıyorlar.
Yumurtalarını başka yuvalara bırakarak bebek bakımından kurtulma hilesi hangi kuşa özgüdür? sorusu 7 Eylül 2017 programında sorulmuş bir sorudur.

Yumurtalarını başka yuvalara bırakarak bebek bakımından kurtulma hilesi hangi kuşa özgüdür? sorusunun cevabı aşağıdadır. Aşağıdaki cevaba bakmadan önce lütfen yorum kısmına kendi cevabınızı yazınız.

Kaydet

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Share.

Leave A Reply