Referans Mektubu Örnekleri

0

Referans Mektubu Örneği

Referans mektubu yazmayı ne yazık ki bilmiyoruz. Oysaki memnun kaldığımız bir hizmet için teşekkür etmek ve başka firmalara veya kişilere tavsiye etmek için bir referans mektubu yazabilirsiniz. Aşağıda referans mektubu örnekleri bulabilirsiniz. Daha fazla referans mektubu örneğini yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Referans Mektubu Örneği  1

Sayın Yetkili,

Bu referans mektubu, Lorem Ipsum’un isteği üzerine yazılmıştır. Bu mektuptaki bilgilerin gizliliği konusunda tedbirli davranmanızı veşirketinizde işe alma yetkisine sahip olmayan herhangi bir kişiye bubilgileri vermemenizi rica ederim.

Lorem Ipsum’la Mart 2002 – Eylül 2014 yılları arasında Biymed AKADEMİ şirketinde birlikte çalıştım. Satış müdürü olarak görev aldığım Biymed AKADEMİ‘de, aynı satış ekibinde  “satış danışmanı” olarak çalışan Lorem Ipsum’un işe yaklaşım tarzını ve bakış açısını değerlendirme fırsatı buldum. Müşteri portföyümüzü genişletme oranı ve yıllık satış ortalamasına göre satış oranları değerlendirdiğimizde, Lorem İpsum-un performansının hedeflenen rakamların çok üstünde olduğunu belirtebiliriz.

Etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan ilişkileri sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak hem müşteri portföyünü genişletme konusunda üstün başarı göstermiş, hem de iş sırasında ve sonrasında sergilediği takipçilik sayesinde müşterilerin şirkete bağlılığını artırmıştır. Bunların yanı sıra, ekip çalışmasına yatkınlığı ve organizasyon yeteneği sayesinde tüm ekibin bir bütün halinde çalışmasını sağlamıştır.

Lorem Ipsum’un satış departmanımızda gösterdiği performansı gözönünde bulundurduğumuzda, kendisinin bu pozisyonun gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip olması sebebiyle kariyer hayatında “satış”la ilgili herhangi bir pozisyonda başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Bu konuda açıklığa kavuşturmamızı istediğiniz herhangi bir nokta olması durumunda aşağıdaki bilgilerimden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla

Ramadan Biymed
Satış Müdürü
Yeni Pazar Sok. No: 1115
90999 Kadıköy, Istanbul
Voice / Fax: (999)999-9999 / (111)111-1111
e-mail:biymed@somedomain.com

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.