0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Liman Gümrük Müşavirliği – Gümrükleme İşlerinizde Her Zaman Yanınızda

0

Liman Gümrük Müşavirliği,

İstanbul – Beşiktaş‘ta kurulu olan şirketimiz Gümrük Müşavirliği konusunda engin bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İletişimin iş hayatında önemli unsur olduğunun bilinci ile evraklarınız ve iş akışlarınız büyük titizlikle gerçekleştirilir.

Liman Gümrük Müşavirliği İthalat, İhracat, Transit, Antrepo, Geçici ithalat ve ihracat gibi uzmanlık gerektiren Dış ticaret işlemlerinde (Şirket yöneticilerinin  Gümrük Müşaviri olmalarının avantajı ile) bilgi ve birikimlerine Mühendislik bilgisini de ekleyerek, müşterilerinin olası bir mevzuat hatası yaşamalarının önüne geçmektedirler. Ayrıca, firmalara ihtiyaç duymaları halinde mevzuat ve teknik bilgi danışmanlığı da yapmaktadırlar.

Bir Gümrük Müşavirliği, müşterisinin kar ortağı değildir. Ama müşterisinin zarar etmemesi için, her işlemin başında durur ve zarara uğramamasını gözetir.  Bu yüzden Liman Gümrük Müşavirliği Müşterisinin her tür işlemlerinde yapılacak İŞ‘i bir emanet olarak görür, müşterisinin hakkını kendi hakkı gibi korur ve gözetir.

Sizin de gümrüklerde yaşadığınız problemleriniz var ise  bilgi alışverişinde bulunmak için çekinmeden arayabilirsiniz. İstek ve taleplerinizi değerlendirmek adına, aşağıdaki iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

LİMAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.

CİHANNUMA MAHALLESİ . İSMAİLİYE SOKAK. NO : 7 KAT : 2 D : 6  34353 BEŞİKTAŞ – İSTANBUL

Tel : 0212 -327 01 44  ( PBX )

Fax : : 0212 – 327 05 88

www.limangumruk.com

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.