ELEKTRİK SİSTEMİ Nedir? Ne Demektir?

0

ELEKTRİK SİSTEMİ Ne Demek

ELEKTRİK SİSTEMİ nedir? ELEKTRİK SİSTEMİ ne demek, ne anlama gelmektedir? Otomobil Terimleri ELEKTRİK SİSTEMİ hakkında aşağıda sözlük anlamı ve kısaca açıklası yapılmıştır.

ELEKTRİK SİSTEMİ Otomobillerin elektrik sistemlerinde ateşleme bobini, distribütör, regülatör, batarya, şarj dinamosu, marş motoru ve kablolar yer alır.

Otomobil Terimleri teknik terimleriyle ilgili olarak web sitemizin forum bölümünde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, Otomobil Terimleri yönelik verdiğimiz eğitimlerine ait içerikler için kurumsal eğitimler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BENZER KELİMELER
Kür Suyu Hidratasyon için gerekli suyun buharlaşarak kaybolması halinde, çimento ile su arasındaki reaksiyonlarının tam olarak oluşamamaktadır.

DİNAMOMETRE Kuvvet ölçmeye yarayan alet.

ADMIRALITY Uluslararası Lojistik Terimi ABDde “Bahriye Mahkemesi”.İngilterede Deniz Kuvvetleri Kumandanlığı

İnceleme Raporu (Examination Report) Danışmanlık faaliyetleri kapsamında yapılan inceleme ve araştırmalar, usulsüzlük ve yolsuzluk iddia ve tespitlerine ilişkin olarak yapılan incelemeler, denetim programı, münferit görevlendirmeler veya iç denetçi tarafından gerek görülen hallerde yapılan inceleme ve araştırmalar sonucunda iç denetçiler tarafından düzenlenen rapordur. İnceleme raporları hazırlanırken doğruluk, tarafsızlık, açıklık, ölçülebilirlilik, kısalık, yapıcılık tamlık, zamanlılık, kararlılık (çözüm) gibi rapor yazım ilkelerine uyulur. (Kamu İç Denetim Raporlama Standartları)

Antre Bir binanın veya apartman dairesinin ilk girilen bölümü, giriş.

DİŞLİ YAĞLARI Hassas olarak işlenmiş dişli yüzeylerinde kullanılan yağlardır. Bu tür diş yüzeylerinde korozyona ve yağın kalınlaşmasına neden olacak maddelerin meydana gelmemesi için dişli yağlarının kimyasal stabiliteye sahip olmaları gerekmektedir.

Nüans Ayrıntı, ton farkı.

Mastar Sıvacıların, duvarcıların düzlük kontrolü için cetvel gibi kullandıkları ensiz, uzun ve düz taht

Association Mantıksal veri modelindeki varlıklar veya veri elemanları arasındaki ilişkiler

TONNAGE Uluslararası Lojistik Terimi Tonaj.100 feet3 ölçüsündeki hacim birimi

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.