INSOURCING Uluslararası Lojistik Terimi Nedir? Ne Demektir?

0

INSOURCING Uluslararası Lojistik Terimi Ne Demek

INSOURCING Uluslararası Lojistik Terimi nedir? INSOURCING Uluslararası Lojistik Terimi ne demek, ne anlama gelmektedir? Uluslararası Lojistik Terimleri INSOURCING Uluslararası Lojistik Terimi hakkında aşağıda sözlük anlamı ve kısaca açıklası yapılmıştır.

INSOURCING Uluslararası Lojistik Terimi İç kaynak kullanımı.Outshurcingin tersidir.Kurum içinde gerçekleştirilen hizmet

Uluslararası Lojistik Terimleri teknik terimleriyle ilgili olarak web sitemizin forum bölümünde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, Uluslararası Lojistik Terimleri yönelik verdiğimiz eğitimlerine ait içerikler için kurumsal eğitimler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BENZER KELİMELER
Anlaşma yılı birim fiyatları Anlaşma yılı cinsinden birim fiyat tutarı.

Fiziki Kanıtlar (Physical Evidences)  Genellikle kişilerin ve olayların gözlemlenmesi ya da varlıkların incelenmesi yoluyla elde edilen kanıtlardır. Müşahede yöntemiyle elde edilen delillerin örneklerle belgelendirilmesi ya da destekleyici mahiyette müşahede yapılmak suretiyle güçlendirilmesi ve destekleyici mahiyetteki müşahedenin diğer denetçiler tarafından ve mümkünse idari birimin temsilcilerinin katılımıyla yapılması uygundur.(Kamu İç Denetim Rehberi)

Mahya aşığı Kırma veya beşik örtüsü çatılarda mahyaya yerleştirilen aşık

İş Bir anlaşma ile yapılacak bütün yapım veya hizmetler.

İmar yönetmeliği İmar yasasının tamamlayıcısı olarak hazırlanıp kentin belediye meclisince onaylandıktan sonra yürürlüğe giren yapı düzeni yönetmeliği

Çakma kapı Kuşak ve çapraz adı verilen parçalar üzerine yan yana gelecek şekilde çivilenen tahtalarla vapılan kapı çeşidi.

Mahya Kiremiti Mahyayı örtmekte kullanılan özel şekilli kiremit.

BİYELLER Piston ile krank mili biyel muylularını birleştiren parçalardır.

Giydirme cephe Çok katlı bir yapıda, döşemelerin önünden geçerek devam eden, bunlara veya kolonlara asılan, taşıyıcı olmayan, çoğu bol camlı dış kabuk

Block Diagram 1) bir sistemdeki temel bileşenlerin bloklar halinde gösterildiği şema türü. Temel ünitelerin aralarındaki ilişkiler uygun bağlantı çizgileri ile gösterilir. Bilgisayar programlamada veya imalat süreçlerinin akışında gerçekleşen veri işleme ve iş akışlarının gösterilmesinde kullanılan grafik yöntem.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.