LASH Uluslararası Lojistik Terimi Nedir? Ne Demektir?

0

LASH Uluslararası Lojistik Terimi Ne Demek

LASH Uluslararası Lojistik Terimi nedir? LASH Uluslararası Lojistik Terimi ne demek, ne anlama gelmektedir? Uluslararası Lojistik Terimleri LASH Uluslararası Lojistik Terimi hakkında aşağıda sözlük anlamı ve kısaca açıklası yapılmıştır.

LASH Uluslararası Lojistik Terimi “Lighter Aboard Ship” için kısaltma.Malları kaldırmak boşaltmak için bir vince sahip gemi

Uluslararası Lojistik Terimleri teknik terimleriyle ilgili olarak web sitemizin forum bölümünde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, Uluslararası Lojistik Terimleri yönelik verdiğimiz eğitimlerine ait içerikler için kurumsal eğitimler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BENZER KELİMELER
WAREHOUSE WITHDRAWAL FOR TRANSPORTATION (WDT) Uluslararası Lojistik Terimi Gümrük antreposundaki ticari malların,yerine yeni gelen başka malların bir limandan diğer bir limana taşınması

BOARD Uluslararası Lojistik Terimi Borda.Araca erişim sağlama

İskan Yurtlandırma, yerleştirme

BUJİ SICAKLIĞI Silindir içine emilen benzin-hava karışımının yanma zamanında meydana getirdiği ısı enerjisi yaklaşık olarak 2000 – 2500 derece arasındadır.

Adezyon Farklı zamanlarda dökülmüş iki betonun arakesit düzlemindeki kesme kuvveti iletimi.

Merdiven Kolu Bir merdivenin bir sahanlıktan ötekine uzanan bölümü

BayPas Vanası Bina veya daire girişlerinde su sayacıum iki yanına düz geçişli vana konur.Sayaçların değiştirilmesi sırasında yapının suyunun kesilmemesi için su sayacı ile Ana dağıtım boruları arasına konan vana.

Betonda Malzeme Katsayısı Malzeme katsayısı, hesapta kullanılacak dayanım değerlerinin elde edilmesinde, güvenlik payı oluşturmak amacıyla, karakteristik dayanım değerlerinin bölünmesinde kullanılan 1,0 veya 1,0 den büyük katsayılardır.

Fiyat Bir malın para olarak değerine fiyat denir. Maliyeti çıkarılan ürünün üzerine işletmenin karıda eklenerek o ürünün fiyatı bulunur.

EMME ZAMANI Pistonun üst ölü noktaya yaklaşmasıyla birlikte emme supabının açılmasına, emme zamanı denir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.