0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Spa Masajı taşlarının kullanıldığı merkezin adının türkçe açılımı nedir?

0

Spa Masajı taşlarının kullanıldığı merkezin adının türkçe açılımı nedir? sorusunun doğru cevabı bu sayfada yer almaktadır.

Spa Masajı taşlarının kullanıldığı merkezin adının türkçe açılımı nedir? sorusu 20 Eylül 2017 günü Milyonluk Resim yarışma programında sorulmuş bir sorudur. Fox Tvde yayınlanan Milyonluk Resim yarışma programı 2017 yılından beri yayınlanmaktadır. 20 Eylül 2017 programında sorulmuş bir sorudur.

Spa Masajı taşlarının kullanıldığı merkezin adının türkçe açılımı nedir? sorusunun cevabı aşağıda verilecektir. Aşağıdaki cevaba bakmadan önce lütfen yorum kısmına kendi cevabınızı yazınız. Spa Masajı taşlarının kullanıldığı merkezin adının türkçe açılımı nedir? sorusunun doğru cevabı

Genel Bilgiler

Milyonluk Resim Yarışma Programı

Fox Tv'nin yarışma programı Milyonluk Resim ile Bir milyon TL kazanabilirsiniz.

Selçuk Yönetim'in sunduğu programda ekrana gelen resim ile halakalı soruyu bildikçe kazanılan para miktarı da artmaktadır. Milyonluk Resim adından anlaşılacağı gibi Resimleri bildikçe milyon kazanabilirsiniz.

Milyonluk Resim yarışma programının yeni bölümleri farklı günlerde yayınlanabiliyor. Dizi olmadığı günlerde Fox Tv de yer alabilir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.