Depo Eğitimi

Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir?

2
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir?

Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir?sorusunun doğru cevabı bu sayfada yer almaktadır.

Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir? sorusu 22 Ocak 2018 günü Milyonluk Resim yarışma programında sorulmuş bir sorudur. Fox Tvde yayınlanan Milyonluk Resim yarışma programı 2017 yılından beri yayınlanmaktadır. 22 Ocak 2018 programında sorulmuş bir sorudur.

Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir? sorusunun cevabı altta yorum bölümünde verilecektir. Aşağıdaki cevaba bakmadan önce lütfen yorum kısmına kendi cevabınızı yazınız. Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir?

Yere düşen yaprakların düştükleri bitkinin dibine gömmeye ne ad verilir?

Milyonluk Resim Yarışma Programı

Fox Tv'nin yarışma programı Milyonluk Resim ile Bir milyon TL kazanabilirsiniz.

Selçuk Yönetim'in sunduğu programda ekrana gelen resim ile halakalı soruyu bildikçe kazanılan para miktarı da artmaktadır. Milyonluk Resim adından anlaşılacağı gibi Resimleri bildikçe milyon kazanabilirsiniz.

Milyonluk Resim yarışma programının yeni bölümleri farklı günlerde yayınlanabiliyor. Dizi olmadığı günlerde Fox Tv de yer alabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Share.

2 yorum

Leave A Reply