0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Netsis, yeni ürünleriyle geleceği bugüne taşıyor

0

Günümüzün keskinleşen küresel rekabet ortamı, ticaret dışı gelirlerin azalması ile artık Türkiye’deki endüstrileri verimli ve karlı çalışmaya yöneltiyor. İş süreçlerinde verimlilik, çözüm odaklılık için şirketlerin en önem verdiği yatırımların başında bilgi ve iletişim teknolojileri geliyor. Kurulduğu ilk günden beri işletmelerin nabzını tutan ve beklentilerini karşılamaya yönelik çözümler üreten Netsis, yeni ürünleriyle işletmelere rekabet avantajı sağlamaya devam edecek.

Platform 360 kapsamında işbirlikleri yapan Netsis, bir çok farklı fonksiyonu da bu sayede uygulamalarının içine ekledi.

Metinden sese, sesten metine (Text to Speech – Speech to Text) fonksiyonları sayesinde müşterilerine mevcut dokümanları sese, mevcut sesleri de metine dönüştürme olanağı sunacak olan Netsis, sesli yanıt sistemlerini destekleyen durumlarda, sesle verilen komutları anlayarak, klavyeye ihtiyaç duymadan işletmelerin işlemlerini yerine getirmelerini sağlayacak. Uzaktan işletmelerin yönetilmesinde fark yaratacak olan bu sistem, mobil yaşam kolaylığına katma değer sağlayarak bilgiye her yerden, her araçla ve her zaman güvenli bir şekilde ulaşılma imkanı sunacak.

Farklı bir uygulama olan “Geocode” fonksiyonu ile harita üzerinden müşteri siparişlerini şehir, il, ilçe olarak görselleştirme, adres bulma, rota oluşturma, dağıtım planlaması ve satış analiz raporu özelliklerinin yanı sıra sayısal harita destekli analiz ve raporlama sistemi, sayısal harita bilgileriyle adres doğrulama, uydu görüntüsü, ulaşım için harita desteği (akıllı ulaşım) ve GPS destekli araç takip rota planlama uygulamalarını da hayata geçirecek.

Öte yandan, e-imza uygulaması ile sözleşme sipariş süreçleri, bordro, izin defterlerinin işlenmesi gibi pek çok konuda firmalara büyük kolaylık ve güvenlik sağlayacak olan bu fonksiyonda alt yapı ve sertifikasyon Netsis ürün grubu tarafından desteklenecek. İşletmeler arasındaki siparişlere ve B2E ilişkilerindeki bazı süreçlerde Yasal Geçerlilik sağlayacak olan bu özellik ilk defa Netsis ürünlerinde yer alıyor olacak.

Netsis’in yeni ve öncü web ürünleri Fusion@6, Fusion@6 Standard, Entegre@6’daki NDI (Netsis Data Inspector) fonksiyonu sayesinde, ERP sistemlerinde yapılan güncellemeler otomatik olarak site haritasında da güncellenebilecek. İşletmelere ait değişen stok durumları internet sitesinde sistem tarafından otomatik olarak değişme olanağı sunacak. Kodlamaya gerek olmayan bu fonksiyonda dileyen şirketler logolarını da kullanabilecek. Özellikle Kobiler için büyük bir avantaj teşkil edecek olan bu özellik ile işletmelerin internet siteleri Netsis web güvenliği garantisinde korunabilecek.

ERP pazarının öncü kuruluşu Netsis, ileri teknoloji ve altyapıya sahip yeni ürünlerinde, iş dünyasına kolaylık sağlayacak internet alt yapılarının yanı sıra B2B fonksiyonları, elektronik ortamda bordro izleme, özlük bilgileri girişi, Yönetmelik/duyuru sistemi, başvuru/işe alma gibi özelliklere sahip B2E fonksiyonlarına da sahip olacak.

Bu fonksiyonların yanı sıra, Netsis’in yeni ürünleri, barkodların yerini alacak bir teknoloji olarak kullanılan RFID (Radyo Frekanslı Kimlik Belirleme) teknolojisini de destekleyecek.

İşletmelerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik, Netsis Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen, ileri teknolojiye ve altyapıya sahip, öncü web ürünler, Haziran ayında kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.