0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Gazete Başlıkları 27 Ocak 2009

0

Ağır abiler sile tokat
Hrant Dink suikastı davasında sanıklardan Yasin Hayal, tartıştığı -Büyük Abi- diye anılan Erhan Tuncel-e -Maaşı sen alıyorsun lan- diyerek bağırdı, yumruk atıp küfür etti. Tuncel de Hayal-i yumrukladı.

Çankaya-nın tek Kıbrıs-ı
Çankaya-nın resmi internet sitesinde Cumhurbaşkanı Gül-ün nerede olduğunu gösteren bir harita yer alıyor. Ve haritada Kıbrıs tek parça görünüyor. Şehir isimleri de İngilizce yazılı.

Dink suikastında Ergenekon bağı
Mahkeme, Dink suikastında ihbarları örtbas etmekle suçlanan emekli albay Öz-ü Ergenekon savcılarının araştırmasını istedi.

Suikastta maaş kavgası
Dink suikastı sanıkları birbirine girdi. Hayal mahkemede -Parayı sen alıyorsun, sıkıntıyı ben çekiyorum- diyerek Tuncel-i yumrukladı.

Başbakan kurtardı
Zigana Dağı-nda pazar günü meydana gelen çığ faciasında  ölen 10 kişiden 8-i  iiçin dün Trabzon Valiliği önünde cenaze töreni  düzenlendi. Trabzon Valisi Nuri Okutan, -Eğer Başbakanımız cuma günü kentimize gelmeseydi, ben de çığ altında can veren o 10 dostumla birlikte Zigana-da yürüyüşte olackatım- dedi.

Dağ gibi acı
Çığ kurbanları için gözyaşı sel oldu

Nefret kapısı açıldı
Karlofça Anlaşması-nın imzalandığı yere yapılan kilisenin Doğu kapısı, -Türkler bir daha Avrupa-ya giremesin- diye duvarla örülmüştü. O kapı 310 yıl sonra dün törenle açıldı.

Türk-İş-ten tepki
Başkanlar Kurulu, Ergenekon operasyonunda -sapla samanın karıştırıldığını vurguladı-

Ateşkes çok kırılgan, kalıcı hale getirilmeli
Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Gazze-de sağlanan ateşkesin -çok kırılgan olduğunu- belirtti.

Sandıkta görüşürüz
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti-nin İstanbul adayı Kadir Topbaş, kamuoyunda estirilmek istenen Kılıçdaroğlu rüzgarı için sonucun sandıkta ortaya çıkacağını söyledi.

Fener-de gündem transfer
Güiza, Trabzonspor maçında çıldırttı, Fenerbahçe-de -ok yaydan çıktı…- Yönetim; Özer Hurmacı, Mesut Özil ve Mevlüt için yeniden atağa kalktı.

Sözleşmesi Fener-in kasasında
Transferde bir süredir sessiz kalan Fenerbahçe-nin müthiş bir bomba patlatmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

 

Her gun haber basliklarini takip etmek icin gunlukhaberler@yahoogroups.com grubuna katilin

Uye olmak icin gunlukhaberler-subscribe@yahoogroups.com adresine bir mail atin gelen maili geri gonderin. veya http://finance.groups.yahoo.com/group/gunlukhaberler/

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.