0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Gazete Başlıkları 28 Ocak 2009

0

Kılıçdaroğlu savaşı
CHP-li Kemal Kılıçdaroğlu-nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı-na aday gösterilmesinin ardından iki parti arasında başkanlık için erken savaş başladı.

Başbakan Erdoğan yine medya boykotu istedi
Yine ‘medyaya boykot’ çağrısında bulunan Erdoğan, “Yalan yanlış haber yapan medyaya karşı, gelin, almama kampanyasını yapalım. Boşuna paranızı niye veriyorsunuz? Zaten yalan, yanlış haber. Bunları bir de paralarımızla güçlendirmemizin anlamı yok” dedi

Dink cinayetinde polis her taşın altından çıkıyor
“Azmettirici” Yasin Hayal-i hem teknik, hem de fizik olarak takipte tuttuklarını söyleyen polisler, sorulara ise, “Bilmiyorum, hatırlamıyorum” yanıtlarını verdi…

İstanbul ısınıyor
Erdoğan ve Baykal, Meclis-te grup toplantılarında Kılıçdaroğlu üzerinden polemiğe girerken AKP adayı Topbaş ile CHP adayı Kılıçdaroğlu seçim çalışması yaptıkları sahalarda atıştı.

Korkunç plan
Patronuna verdiği parayı geri alamayan Süleyman Yenigün korkunç bir plan yaptı. Konuşmak için çağırdığı patronunu arabada öldüren Süleyman Yenigün yanındaki yeğenine, “Şimdi de kendimi öldüreceğim. Sen de silahı alıp kaçarak olaya cinayet süsü vereceksin. Böylece 500 bin YTL-lik hayat sigortam eşimle çocuğuma kalacak” dedi ve tetiği çekti.

Ergenekon-a 3 özel savcı
HSYK, Ergenekon-u soruşturan özel yetkili savcılığa 3 takviye yaptı. 2-sini üyelerin birini Bakan-ın önerdiği isimler bu davada görev verilirse Zekeriya Öz-le çalışacak.

Çamur düellosu
Erdoğan, İstanbul-da çamur, çukur ve çöp bırakmadıklarını söyledi
Kılıçdaroğlu “Çamur, çukur yoksa Dilara neden öldü” diye sordu

Mumcu’da yeni gelişme
Yazarlarımızın katil zanlısı 3 örgüt yöneticisi ve 1 üyesi hakkında yeni dava açıldı

HSYK-nın yaptığı 3 savcı ataması kafaları karıştırdı
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), İstanbul ve Bakırköy adliyesinde görevli 3 savcıyı özel yetkili Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği-nde görevlendirdi. Haber, bazı medya organları tarafından ilk andan itibaren -Ergenekon davasına yeni 3 savcı atandı- şeklinde sunuldu.

Kağıttepe-de ev tutacak
Başbakan Erdoğan, -İstanbul-un varoşlarını çizmelerimi giyerek dolaşacağım- diyen Kılıçdaroğlu-a, -16 yıl geç kalmış. Çizmeyle dolaşacakmış. İstanbul-da çizmeyle dolaşacak yer mi kaldı? O, 1992 yılındaydı- dedi.

İşte All-Star talihlisi
“Bir rüya gerçek oluyor” sloganıyla başlayan ve 14 gün boyunca büyük bir katılımla gerçekleştirilen NBA All-Star yarışması, bu sabah sona erdi.

1 inat 1 murat
Galatasaray ile Sivasspor ligden sonra bu kez kupada kapıştı. Kazanmak için inat eden Sivas, Balili ile öne geçti; maç böyle bitecek derken 90+2-de Ayhan, G.Saray-ı muradına erdiren beraberlik golünü attı: 1-1

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.