Dr. Murat DÜZGÜN

Dr. Murat DüzgünEkim/1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Daha sonra, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans, U.I.C. International Business Management - Pre-MBA (Chicago-U.S.A.), Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme (Pazarlama Yönetimi) Yüksek Lisans (MBA) Programını ve Teknik eğitim olarak Sakarya Üniversitesi “Mekatronik” (Elektromekanik-Robotik Ön Lisans) Meslek Yüksek Okulunu bitirdikten sonra son olarak, Okan Üniversitesi İngilizce İşletme Yönetimi Doktora (Ph.D.) (Yönetim ve Organizasyon) programını tamamladı.

Sırasıyla In-Teknik / İthalat ve İhracat firmasında Kurucu Üye ve Serbest Mütercim/Tercüman olarak çalıştı. 1994 yılından itibaren; Aksa Jeneratör Pazarlama A.Ş. Firmasında Dış Ticaret Müdür Yardımcısı, Honda-Anadolu Otomotiv firmasında İhracat Pazarlama Müdürü, Hema Endüstri A.Ş.’de (John Deere/USA) İhracat Pazarlama ve Lojistik Koordinatörü, Kaya Otomotiv’de Gn. Md. Yrd. Ve A.I.A.–Bin Jabr Group (U.A.E.) Askeri Araçlar (HMTV) projesinde, Türkiye ve Avrupa Lojistik Müdürü olarak görev yaptı.

İstanbul Üniversitesi Eğitim Vakfı–“İthalat/İhracat Uzmanlık”, İstanbul Teknik Üniversitesi – “Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticiliği” ile “Yönetim Bilişimi ve Bilgisayar Sistemleri” Uzmanlık Programları, Academy Tech Bilgisayar Eğitim Merkezi – “İleri Web Tasarım ve Programlama” kurslarına katılan Murat Düzgün; ayrıca “C.P.L.” (Ticari Pilot Ehliyeti) ve THY “Uçak Teknisyenliği” ile “Uluslararası Genel ve Ticari İngilizce Öğretmenliği” (INTESOL-İngiltere) ve London College of Music (LCM – Level 5) Piyano ve (LCM – Level 3) Gitar Sertifikalarına da sahiptir.

İyi derecede İngilizce ve az düzeyde Almanca bilen Murat Düzgün’ün yayınlanan Türkiye’de 6 adet, Uluslararası olarak 1 Adet kitabı bulunmaktadır. Halen Okan, Maltepe, Kültür Üniversiteleri ve Beykoz Lojistik MYO ’da dersler vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Dr. Murat DÜZGÜN'ün Verdiği Eğitimler