0 212 230 9009 / egitim(at)biymed.com

Dr. Murat DÜZGÜN

Dr. Murat DüzgünEkim/1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Daha sonra, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans, Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme (Pazarlama Yönetimi) Yüksek Lisans (MBA) Programını ve Teknik eğitim olarak Sakarya Üniversitesi “Mekatronik” (Elektromekanik-Robotik Ön Lisans) Meslek Yüksek Okulunu bitirdikten sonra son olarak, Okan Üniversitesi İngilizce İşletme Yönetimi Doktora (Ph.D.) (Yönetim ve Organizasyon) programını tamamlamıştır.

Sırasıyla In-Teknik / İthalat ve İhracat firmasında Kurucu Üye ve Serbest Mütercim/Tercüman olarak çalıştı. 1994 yılından itibaren; Aksa Jeneratör Pazarlama A.Ş. Firmasında Dış Ticaret Müdür Yardımcısı, Honda-Anadolu Otomotiv firmasında İhracat Pazarlama Müdürü, Hema Endüstri A.Ş.’de (John Deere/USA) İhracat Pazarlama ve Lojistik Koordinatörü, Kaya Otomotiv’de Gn. Md. Yrd. Ve A.I.A.–Bin Jabr Group (U.A.E.) Askeri Araçlar (HMTV) projesinde, Türkiye, Avrupa ve Tayland Lojistik Koordinatörü olarak görev yaptı.

İstanbul Üniversitesi Eğitim Vakfı–“İthalat/İhracat Uzmanlık”, İstanbul Teknik Üniversitesi – “Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticiliği” ile “Yönetim Bilişimi ve Bilgisayar Sistemleri” Uzmanlık Programları, Academy Tech Bilgisayar Eğitim Merkezi – “Web Tasarım ve Programlama” kurslarına katılan Murat Düzgün; ayrıca “Uluslararası Genel ve Ticari İngilizce Öğretmenliği” (INTESOL-İngiltere) belgesinin sahibidir.

İyi derecede İngilizce ve az düzeyde Almanca bilen Murat Düzgün’ün yayınlanan Türkiye’de 8 adet, Uluslararası olarak 2 Adet kitabı bulunmaktadır. Önce Okan, Maltepe, Kültür Üniversiteleri ve Beykoz Lojistik MYO’da dersler vermiş olup, akabinde 5 yıl İstanbul Medipol Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Dr. Murat DÜZGÜN'ün Verdiği Eğitimler